Tak Vítková získala bronz v závodě i SP

Podívejte se ve fotogalerii, jak si česká reprezentantka Veronika Vítková doběhla na Holmenkollenu pro třetí místo v SP.
Veronika Vítková na střelnici. Za celý závod na Holmenkollenu neudělala jedinou střeleckou chybu.
V běhu to ale bylo o něco slabší, takže se před českou reprezentantku dostaly nejen zcela suverénní Kaisa Mäkäräinenová, ale i Darja Domračevová.
Takhle vypadaly medaile pro tři nejlepší dívky závodu.
Zleva Darja Domračevová, Kaisa Mäkäräinenová a Veronika Vítková. Stejné pořadí nyní panuje i v celkové tabulce SP.
Foto: Michal Červený, Český biatlon
Sport Sport, Michal Červený, Český biatlon
12. 2. 2015 13:41
Podívejte se ve fotogalerii, jak si česká reprezentantka Veronika Vítková doběhla na Holmenkollenu pro třetí místo v SP.
 

Právě se děje

Aktualizováno před 4 minutami

Trump po čtyřech letech opustil Bílý dům. Tolik jsme toho dokázali, řekl před odletem na Floridu

Končící americký prezident Donald Trump po čtyřech letech ve funkci krátce po 08:00 místního času (14:00 středoevropského času) opustil Bílý dům, do kterého se nastěhuje jako nová hlava státu Joe Biden. Do vrtulníku Trumpa doprovodila jeho manželka Melania a prezident před nástupem krátce promluvil k přítomným novinářům. Jeho funkční období skončí v poledne místního času (18:00 SEČ).

Byly to neuvěřitelné čtyři roky, tolik jsme toho dokázali, řekl před odletem z Washingtonu. Dodal, že jeho vláda nebyla běžnou administrativou.

Ještě před koncem svého mandátu má Trump vystoupit s prohlášením na Andrewsově základně, odkud pak v prezidentském speciálu Air Force One odletí na Floridu. První chvíle v pozici exprezidenta podle všeho stráví ve své rezidenci Mar-a-Lago ve West Palm Beach.

Zdroj: ČTK
Další zprávy