Soukalová a spol. se rozloučili s nečekaně zesnulým Fiřtíkem

Podívejte se na fotogalerii z pohřbu Václava Fiřtíka, prezidenta biatlonového svazu, který nečekaně zesnul 29. března.
Na pohřbu se pochopitelně ukázali všichni elitní čeští biatlonisté, pro které Fiřtíkův skon znamenal hodně černou tečku za jinak nebývale úspěšnou sezonou.
Gabriela Soukalová sice do Strašnic dorazila o něco později, ale i ona položila květiny před katafalk. V pozadí je Ondřej Rybář.
Prezident Českého svazu biatlonu náhle zemřel 29. března, krátce po skončení nejlepší české biatlonové zimy, ve věku 56 let.
Jaroslav Soukup, který na olympiádě vybojoval první z osmi českých medailí, před strašnickým krematoriem.
Foto: ČTK
Podívejte se na fotogalerii z pohřbu Václava Fiřtíka, prezidenta biatlonového svazu, který nečekaně zesnul 29. března.
 

Právě se děje

Aktualizováno před 17 minutami

Kandidát na ministra zahraničí Kulhánek jednal s Babišem, sdělil mu své priority

Kandidát na ministra zahraničních věcí Jakub Kulhánek (ČSSD) ve čtvrtek ráno zhruba 45 minut jednal na úřadu vlády s premiérem Andrejem Babišem (ANO). Své priority v úřadu chce nejdřív sdělit předsedovi vlády, řekl při příchodu. Po jednání s Babišem se novinářům vyhnul. Odpoledne Kulhánka na zámku v Lánech přijme prezident Miloš Zeman.

"Jak jsem se vyjadřoval pro média už předtím, nejdříve si chci promluvit s panem premiérem a s panem prezidentem," řekl Kulhánek. Náměstek ministra vnitra Kulhánek je druhou volbou vicepremiéra Jana Hamáčka (ČSSD) na ministra zahraničí, když se v úterý do čela úřadu odmítl vrátit Lubomír Zaorálek (ČSSD).

Zdroj: ČTK
Další zprávy