Slzy, pády i lety nad pistou. Nejhezčí fotky z MS sjezdařů

Podívejte se na čtyřicet snímků, které zachycují krásy právě probíhajícího mistrovství světa ve sjezdovém lyžování.
Světový šampionát ve sjezdovém lyžování, to jsou především emoce. dokazuje to i tento snímek plačící Nicole Hospové, která v superkombinaci získala pro pořádající Rakousko první medaili. Bronzovou.
Slovinka Tina Mazeová je hvězdou této sezony a dokazuje to i ve Schladmingu. Cenný kov brala v super G i v superkombinaci.
Také norští fanoušci už si přišli na své. Ve sjezdu jim udělal zlatou radost Aksel Lund Svindal.
Naopak Američanky smutní kvůli tragédii své největší hvězdy. Hrozivý pád své sestry Lindsey Vonnové takto sledovala Laura Kildowová
Foto: Reuters
Sport Reuters Sport, Reuters
12. 2. 2013 10:53
Podívejte se na čtyřicet snímků, které zachycují krásy právě probíhajícího mistrovství světa ve sjezdovém lyžování.
 

Právě se děje

před 57 minutami

Nové radní České televize poslanci nezvolili. Není jasné, kdy se k volbě znovu dostanou

Sněmovna v úterý čtveřici členů Rady České televize nevolila. Předseda opozičního klubu lidovců Jan Bartošek si po zhruba půlhodinové debatě k výběru televizních radních vzal přestávku do konce jednacího dne, poslanci se opět sejdou ve středu. Kdy bude výběr členů rady pokračovat, není jasné.

K odkladu volby vyzývá část opozice i Senát. Mezi adepty jsou i lidé, kteří podle kritiků představují ohrožení nezávislosti veřejnoprávní televize. Pirát Tomáš Martínek dnes neprosadil návrh, aby výběr pokračoval až potom, co sněmovní volební výbor posoudí výtky senátní mediální komise. Bartošek zase chtěl, aby se výbor zabýval zákonností postupu nynější členky televizní rady Hany Lipovské.

Zdroj: ČTK
Další zprávy