Škrcení Vémoly i drsný holčičí knockout. Takhle Brno hostilo šampiony Oktagonu

Škrcení Vémoly i drsný holčičí knockout. Takhle Brno hostilo šampiony Oktagonu
Vrcholem brněnského galavečera MMA byl zápas Karlose Vémoly se Slovákem Milanem Ďatelinkou.
Druhý jmenovaný měl možnost získat pás šampiona Oktagonu ve střední váze, který už Vémola nemohl obhájit, protože v pátek navážil o 0,6 kilogramu nad limit.
Jenže Vémola vzal boj o čest vážně a za dvě minuty a 12 vteřin souboj ukončil.
Soupeř se mu po nepovedeném kopu odkryl, český bojovník Slováka natlačil na klec a pak srazil na zem.
Foto: OKTAGON
Sport Sport
28. 3. 2021 11:24
Podívejte se na obrázky ze sobotního galavečera MMA Oktagon 22 v Brně, jehož vrcholem byl zápas Karlose Vémoly a Slováka Milana Ďatelinky.
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 30 minutami

Na Svět knihy přišlo zhruba 35 tisíc lidí, přes pokles jsou pořadatelé spokojeni

Pražský veletrh Svět knihy letos podle předběžných údajů navštívilo 34 až 36 tisíc lidí, zhruba o 30 procent méně než dřív. Vzhledem k okolnostem a dopadům pandemie koronaviru to mluvčí Jana Chalupová nicméně označuje za vynikající. Akce začala ve čtvrtek a skončila v neděli večer.

V posledním předpandemickém roce dorazilo rekordních 50 tisíc lidí. Letos zřejmě hrál roli i nižší počet návštěv školáků, neboť některé vyhlásily na pondělí před svátkem volno a děti mohly odjet na prodloužený víkend. Se zájmem jsou však pořadatelé nakonec spokojeni, byť ředitel Radovan Auer ještě ve čtvrtek doufal, že by letos mohl padnout rekord.

Zdroj: ČTK
Další zprávy