Škrcení Vémoly i drsný holčičí knockout. Takhle Brno hostilo šampiony Oktagonu

Škrcení Vémoly i drsný holčičí knockout. Takhle Brno hostilo šampiony Oktagonu
Vrcholem brněnského galavečera MMA byl zápas Karlose Vémoly se Slovákem Milanem Ďatelinkou.
Druhý jmenovaný měl možnost získat pás šampiona Oktagonu ve střední váze, který už Vémola nemohl obhájit, protože v pátek navážil o 0,6 kilogramu nad limit.
Jenže Vémola vzal boj o čest vážně a za dvě minuty a 12 vteřin souboj ukončil.
Soupeř se mu po nepovedeném kopu odkryl, český bojovník Slováka natlačil na klec a pak srazil na zem.
Foto: OKTAGON
Sport Sport
28. 3. 2021 11:24
Podívejte se na obrázky ze sobotního galavečera MMA Oktagon 22 v Brně, jehož vrcholem byl zápas Karlose Vémoly a Slováka Milana Ďatelinky.
 

Právě se děje

Aktualizováno před 1 hodinou

Merkelová a Biden vyzvali Rusko, aby stáhlo vojáky od ukrajinských hranic

Německá kancléřka Angela Merkelová a americký prezident Joe Biden ve středu vyzvali Rusko, aby stáhlo své vojáky od ukrajinských hranic a snížilo tak napětí v regionu. Uvedl to mluvčí německé vlády. Americký ministr obrany Lloyd Austin uvedl, že Spojené státy chtějí nadále Ukrajině poskytovat materiální pomoc, píše agentura Reuters.

Vyhrocenou situaci mezi Ruskem a Ukrajinou ve středu Biden a Merkelová probrali při telefonickém hovoru. "Kancléřka a prezident se shodli, že by Rusko mělo snížit počty armádních sil, aby situaci uklidnilo," uvedl mluvčí německého kabinetu Steffen Seibert.

Rusko na východě Ukrajiny v oblastech ovládaných proruskými separatisty a na Krymu v poslední době shromáždilo velké armádní síly. Kyjev varuje, že soustřeďování ruských vojsk u hranic s Ukrajinou znamená riziko ruské ozbrojené agrese, Moskva se však brání, že jen chrání svou bezpečnost. Při obnovených bojích zemřelo podle ukrajinské strany několik vojáků.

Austin, který je společně se šéfem americké diplomacie Antonym Blinkenem v Bruselu, dnes na tiskové konferenci prohlásil, že Washington je připraven Ukrajině pomoci se bránit.

Zdroj: ČTK
Další zprávy