Skikrosařka Zemanová vstoupila do sezony šestým místem

ČTK ČTK
5. 12. 2015 14:00
Lyžařka Andrea Zemanová vstoupila do sezony Světového poháru ve skikrosu sedmým místem v Montafonu. V Rakousku tak zaznamenala svůj třetí nejlepší výsledek v kariéře.
Andrea Zemanová.
Andrea Zemanová. | Foto: Zlata Vostrá

Montafon (Rakousko) - Lyžařka Andrea Zemanová vstoupila do sezony Světového poháru ve skikrosu sedmým místem v Montafonu. V Rakousku tak zaznamenala svůj třetí nejlepší výsledek v kariéře.

Dvaadvacetiletá Zemanová byla sedmá už v kvalifikaci a vstup do vyřazovací části se jí maximálně povedl. Své čtvrtfinále vyhrála stylem start-cíl a prošla mezi nejlepších osm. V dalších dvou jízdách, v semifinále a následně i v malém finále, dojela pokaždé třetí.

Na lepší umístění v SP dosáhla dcera české sjezdařké legendy Bohumíra Zemana pouze letos v únoru v Aare, kde byla druhá a šestá.

SP v akrobatickém lyžování v Montafonu (Rakousko) - skikros:

Muži: 1. Delbosco, 2. Leman (oba Kan.), 3. Flisar (Slovin.).

Ženy: 1. Thompsonová (Kan.), 2. Holmlundová (Švéd.), 3. Ofnerová (Rak.), ...7. Zemanová (ČR).

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Sněmovna lordů velkou většinou vyjádřila nesouhlas a politování nad zákonem o vnitřním trhu, který jde proti částem brexitové dohody

Sněmovna lordů, horní komora britského parlamentu, v úterý velkou většinou vyjádřila nesouhlas a politování nad zákonem o vnitřním trhu, který jde proti částem brexitové dohody. Proti kontroverznímu zákonu, který podle Evropské komise porušuje právně závaznou dohodu, hlasovalo 395 zákonodárců, opačný názor jich mělo 169. Sporným zákonem může vláda premiéra Borise Johnsona zrušit části rozvodové dohody mezi Británií a Evropskou unií.

Zdroj: ČTK
Další zprávy