Skateboardový Mystic Cup v Praze vyhráli Caro a Maričevová

Na jubilejní Mystic zavítal i pirát Bartoš, králem se stal Peruánec
Na pražské Štvanici se o víkendu uskutečnily skateboardové závody Mystic Sk8 Cup.
Závodů se účastnilo více než 160 jezdců ze 30 zemí. Nechyběly výpravy jezdců z Argentiny, Izraele nebo Brazílie.
Maxim Habanec (ČR) během tréninku.
Závodily i dámy.
30. 6. 2019 23:42
Závod světového poháru ve skateboardingu Mystic Cup v Praze na Štvanici vyhrál Peruánec Angelo Caro. Mezi ženami byla ve 25. ročníku v kategorii street nejúspěšnější Ruska Ksenija Maričevová.

Za Carem, který ovládl i atraktivní soutěž o nejlepší trik, skončili po finálových jízdách druhý Argentinec Matias Dell Olio a třetí Slovák Richard Tury. Nejlepší domácí závodník Martin Pek obsadil deváté místo.

Ve druhé disciplíně nového olympijského sportu bowlu v Praze zvítězili Dán Dannie Carlsen a Francouzka Jéromine Louvetová, která byla ve streetu druhá. Více než 170 závodníků z 30 zemí si na prémiích rozdělilo 800 tisíc korun.