Dala jsem do toho všechno, prohlásila Ledecká. Čtvrtým místem posunula české maximum

Dala jsem do toho všechno, prohlásila Ledecká. Čtvrtým místem posunula české maximum
Ester Ledecká si před prvním závodem letošního světového šampionátu v Cortině d'Ampezzo trať super-G nejprve pořádně prohlédla...
V cíli byla Ledecká klasifikována na čtvrtém místě. Je to nejlepší umístění českého závodníka v rychlostní disciplíně v historii lyžařského MS.
"Já jsem si užila skvělou jízdu. Mám z toho dneska hroznou radost, jsem na sebe pyšná, protože ty holky přede mnou jsou nejlepší lyžařky na světě. Já jsem s nimi bojovala a myslím si, že docela úspěšně," řekla spokojená Ledecká v cíli. "Asi jsem tam udělala pár chyb, ale dala jsem do toho všechno a byla to dobrá jízda," dodala.
Švýcarský triumf podtrhla druhým místem Corinne Suterová.
Foto: ČTK
Prohlédněte si fotografie ze super-G žen na MS 2021 v Cortině d'Ampezzo. V závodě byla Ester Ledecká blízko medaile, od bronzu ji dělilo pouze šest setin vteřiny.
 

Právě se děje

před 23 minutami

Stoupenci Navalného, jehož zdravotní stav se horší, svolali na středu masové demonstrace

Stoupenci vězněného ruského opozičního politika Alexeje Navalného svolali na 21. dubna demonstrace, které by podle nich mohly být největšími protesty v moderní historii Ruska. Chtějí tak přitáhnout pozornost ke zhoršujícímu se zdravotnímu stavu opozičního vůdce, uvedla v neděli agentura Reuters. Obavy o zdraví Navalného vyjádřila dnes Francie. Dcera Navalného vyzvala ruské úřady, aby k němu do věznice vpustily lékaře, kterého si on sám vybere.

Zdroj: ČTK
Další zprávy