Karanténa roztančila i Ledeckou. Já, že jsem pohybově nadaná? směje se česká hvězda

Sport Sport
1. 4. 2020 21:29
Čerstvě pětadvacetiletá Ester Ledecká se přidala ke sportovcům, kteří se rozhodli své fanoušky během nucené závodní přestávky způsobené pandemií koronaviru bavit alespoň vtipnými příspěvky na sociálních sítích. Na apríla proto sdílela na sociálních sítích video, ve kterém dvě minuty tančí. Prý hlavně kvůli tomu, aby opravila ty, kteří ji považují za pohybově nadanou.

"Pořád se ještě najde spousta lidí, co si myslí, že jsem pohybově nadaná. Myslím, že tímhle videem je vyvedu z omylu," napsala Ledecká pod svůj příspěvek na Facebooku.

Vystoupení české lyžařské a snowboardistické hvězdy, která má stejně jako drtivá většina sportovců už od začátku března nucenou závodní pauzu, doprovází píseň "Disco inferno" od formace The Trammps z roku 1976. 

"Tak tady máte moji aprílovou jízdu. Trénovala jsem jsem to v karanténě celý týden. Snad vás tahle kulturní vložka pobaví," okomentovala své vystoupení samotná Ledecká. 

 

Právě se děje

před 10 minutami

Po zřícení části obytného domu u Miami se pohřešuje 51 lidí, řekla místní činitelka televizi CNN. Podle starosty počet obětí pravděpodobně naroste.

Další zprávy