Dal jsem do toho vše, ale tělo návrat nevydrží. Gisinovi hrozivý pád ukončil kariéru

ČTK ČTK
30. 11. 2020 13:17
Švýcarský sjezdař Marc Gisin dva roky po hrozivém pádu ve Val Gardeně ukončil ve 32 letech kariéru. Snažil se zotavit z dalších zranění, kterých utrpěl nespočet, ale dnes na sociální sítě napsal, že je definitivní konec.
Připomeňte si Gisinův pád z Val Gardeny | Video: Youtube.com

"Dal jsem do rehabilitace absolutně všechno a snažil jsem se tělu i hlavě dát dostatek času, ale tělo už to nevydrží," oznámil člen slavné lyžařské rodiny. Na rozdíl od sester Dominique a Michelle na velkou medaili nedosáhl, ty jsou obě olympijskými vítězkami.

Gisin si v prosinci 2018 při sjezdu ve Val Gardeně zlomil žebra, pohmoždil kyčel, obratle, plíci a byl v umělém spánku. Letos se pokusil o návrat, trénoval na sjezdovkách pro Světový pohár, ale závody vzdal. Spíše než výraznými výsledky proslul těžkými pády.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 9 minutami

Vicepremiér Jurečka: Milostivé léto pro dlužníky by se mohlo brzy zopakovat

Milostivé léto pro dlužníky by se mohlo v brzké době zopakovat. Mohlo by se také případně rozšířit i na další pohledávky. Na uspořádání další oddlužovací akce je ve vládní koalici shoda. Uvedl to vicepremiér a ministr práce Marian Jurečka (KDU-ČSL).

Pro opakování jsou i poslanci, kteří milostivé léto prosadili. Akce začala loni 28. října a skončí v pátek. Pokud do té doby lidé s exekucí na dluh u veřejných institucí splatí původní dlužnou částku a 908 korun odměnu exekutorovi, odpustí se jim penále, úroky a další platby. 

Další zprávy