Video: Briggs napadl v hospodě Klička, skončil v nemocnici

Sport Sport
4. 8. 2014 12:53
Podívejte se, jak Shannon Briggs napadl Vladimira Klička v restauraci na Floridě.
Podívejte se, jak Shannon Briggs napadl Vladimira Klička v restauraci na Floridě. | Video: youtube.com

Hollywood - Italská restaurace ve floridském letovisku Hollywood  byla dějištěm dalšího útoku zneuznaného boxera Shannona Briggse na šampiona Vladimira Klička. Páteční bizarní setkání dvou těžkých vah se rázem stalo hitem internetu.

"Kam jdeš, tam jdu i já, šampione. Co děláš ty, to dělám já, šampione," pokřikoval boxerský exmistr těžké váhy Briggs poté, co došel do restaurace, v níž Kličko obědval.

Aby svá slova podtrhl, vzal si talíř a nabídl si od překvapeného Klička jeho těstoviny. "Co jíš ty, to jím taky, šampione," pokračoval ve svém monologu.

Ukrajinec rychle našel protitah. Nečekanému hostu nabídl k jídlu pití, přelil vodu z plastové lahve do skleničky a tu s kamenným výrazem vychrstl Briggsovi do tváře.

Agresor skončil v péči lékařů

Tím brooklynského ranaře ještě víc rozdráždil; Briggs vzteky začal metat talíře a skleničky na zem. Chování nezvaného vetřelce už měli právě dost Kličkovi kamarádi, kteří dvoumetrového obra skolili na zem a vystrkali z restaurace ven.

Podle stránek TMZ musel dokonce do nemocnice, protože si pořezal chodidlo a nohu o roztříštěné sklo. Boxer dal dokonce na Instagram fotografii, jak mu lékaři na pohotovosti vytahují z nohy střepy.

Není to poprvé, co se 42letý Briggs pokusil konfrontovat s Kličkem. V dubnu vtrhl polonahý na jeho tiskovou konferenci před zápasem s Australanem Alexem Leapaiema dožadoval se odvety za čtyři roky starou porážku s Kličkovým starším bratrem Vitalijem (video najdete ZDE).

"Přiletěl jsem až z Ameriky. Ty nejsi žádný šampion! Já jsem u lidí šampion!" křičel tehdy Briggs, který v roce 2010 prohrál se stejně starým Vitalijem Kličkem v Hamburku na body a ztratil mistrovský pás v těžké váze organizace WBC.

 

Právě se děje

před 3 hodinami

Sanders v průzkumu dále sílí, Bidenovi přebírá černošské voliče

Americký senátor Bernie Sanders si v průzkumu upevnil vedení v boji o prezidentskou nominaci Demokratické strany. Svému rivalovi Joe Bidenovi navíc přebírá černošské voliče, kteří dosud bývalého viceprezidenta upřednostňovali. Vyplývá to z průzkumu veřejného mínění společnosti Ipsos, jehož výsledky dnes zveřejnila agentura Reuters.

Zdroj: ČTK
před 4 hodinami

Producent Weinstein skončil po odsuzujícím verdiktu v nemocnici

Bývalému filmovému producentovi Harveymu Weinsteinovi se cestou od soudu do vězení přitížilo a musel být převezen do nemocnice. Stalo se tak poté, co jej porota v pondělí uznala vinným ze sexuálního napadení a z lehčí formy znásilnění, za což mu hrozí až 29letý trest vězení. Dnes o tom informovala agentura Reuters.

Zdroj: ČTK
Další zprávy