V hotelu Sen se sešly československé sportovní legendy

Prohlédněte si galerii z tradičního setkání československých fotbalových a hokejových legend v Senohrabech.
Od roku 1998 se setkávají  československé sportovní legendy pravidelně v hotelu Sen v Senohrabech u Prahy. Ján Galeta, Jozef Zadina a Josef Augusta dokazují, že u piva si mají co říct úspěšní fotbalisté a hokejisté naší minulosti.
Bývalý hokejista Dukly Jihlava Josef Augusta (vlevo) v družném rozhovoru s fotbalovým "dukelákem" Stanislavem Pelcem.
Augusta pak pokračoval v úspěšné kariéře i jako trenér. V roce 1999 jako asistent a jako hlavní kouč v letech 2000 a 2001 dovedl českou reprezentaci ke světovému titulu.
Další hvězda zlaté éry Dukly Jihlava, Jaroslav Holík, neváhal dorazit i s francouzskými holemi.
Foto: CPA Eduard Erben
Sport Eduard Erben, Sport
20. 6. 2014 20:47
Prohlédněte si galerii z tradičního setkání československých fotbalových a hokejových legend v Senohrabech.
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 1 hodinou

Pirát Marcel Kolaja byl zvolen kvestorem Evropského parlamentu

Pirátský europoslanec Marcel Kolaja, který je členem evropské frakce zelených, byl zvolen kvestorem Evropského parlamentu (EP). Ve druhém kole získal 344 hlasů z 668 platných. Kolaja byl v první polovině pětiletého volebního období místopředsedou EP, z obhajoby funkce ale ve středu "z taktických důvodů" po druhém kole odstoupil.

Pět kvestorů spolu s předsedou a 14 místopředsedy tvoří vedení EP. Kvestoři jsou většinou pověřeni administrativními a finančními záležitostmi týkajícími se přímo poslanců a chodu parlamentu, jsou členy předsednictva s poradním hlasem.

Ve středu si EP zvolil za předsedkyni maltskou lidoveckou političku Robertu Metsolaovou. Post místopředsedkyně obhájila Češka Dita Charanzová, zvolená za hnutí ANO.

Zdroj: ČTK
Další zprávy