Semifinále baseballové extraligy: Eagles zaskočili Kotlářku, druhou sérii narušil déšť

Ján Jabrocký
1. 8. 2016 8:48
O víkendu se odehrály tři ze čtyř zápasů semifinále Baseballové extraligy. V sérii pražských týmu dokázali Eagles zaskočit favorizovanou Kotlářku. Druhá série mezi Draky Brno a Arrows Ostrava má za sebou pouze jeden zápas. Nedělní utkání odložil déšť.
Kotlářka se nechala zaskočit
Kotlářka se nechala zaskočit | Foto: ČTK

Praha - Playoff baseballové extraligy o víkendu nabídlo tři semifinálové zápasy, ve kterých nebyla nouze o zajímavé momenty a překvapení. V sérii pražských týmu dokázali Eagles zaskočit favorizovanou Kotlářku, když zvítězili v úvodním zápase série jednoznačně 10-3 a ve druhém jen těsně prohráli 6-7.

„Série je vyrovnaná,“ liboval si po zápasech trenér Eagles Vladimír Chlup. „Od začátku června máme dobrou pálkařskou formu, a tak dokážeme trápit soupeře, který je papírovým favoritem. Celý souboj si parádně užíváme, protože už teď jsme se, jako jediný tým bez Američanů, dostali dále, než jsme čekali a nic nás nesvazuje. V pátek hrajeme pod světly na našem stadionu. Na Kotlářce byla perfektní atmosféra a věříme, že na Krči to bude stejné.“

Druhá série mezi Draky Brno a Arrows Ostrava má za sebou pouze jeden zápas. Nedělní utkání muselo být kvůli dešti odloženo a mělo by se odehrát v úterý večer v Ostravě. Do této série lépe vstoupili Draci, kteří vyhráli první zápas 6-2. Velkou měrou se o vítězství přičinil nadhazovač Jason Jarvis, jenž odházel vítěznou Complete game. Ostravě nepomohl ani Boris Bokaj, který v základní části neokusil hořkost porážky. „Byl to dobrý zápas. Nepředvedl jsem svůj nejlepší výkon. Naštěstí obrana hrála skvěle,“ řekl po zápase Jason Jarvis.

 

Právě se děje

Další zprávy