Satoranský dal na závěr přípravy na NBA 10 bodů newyorským Knicks

ČTK ČTK
14. 10. 2017 9:13
Tomáš Satoranský v generálce na nový ročník NBA přispěl deseti body k vítězství Washingtonu 110:103 na palubovce New York Knicks. Český basketbalista byl s pěti asistencemi nejlepším nahrávačem hostujícího týmu, za 22 minut hry stihl také tři doskoky, ale i čtyři ztráty míče. Washington v přípravě na sezonu vyhrál čtvrtý z pěti zápasů, jeho nejlepším střelcem byl s 24 body rozehrávač Bradley Beal. Knicks naproti tomu i popáté prohráli. Soutěžní ročník pro tým Wizards začne ve středu domácím zápasem s Philadelphií.
Tomáš Satoranský.
Tomáš Satoranský. | Foto: ČTK
 

Právě se děje

Aktualizováno před 49 minutami

Kanoista Lukáš Rohan poprvé v kariéře vyhrál závod Světového poháru ve vodním slalomu. V Troji uspěl i s dotykem hned v první brance finálové jízdy

Kanoista Lukáš Rohan poprvé v kariéře vyhrál závod Světového poháru ve vodním slalomu. V Troji uspěl i s dotykem hned v první brance finálové jízdy.

Kanoistka Tereza Fišerová byla v Praze třetí. Českou olympioničku v Troji porazily Němka Andrea Herzogová a suverénní vítězka Jessica Foxová z Austrálie, jež jako jediná z deseti finalistek projela trať čistě.

Jediná česká finalistka Fišerová se dopustila jednoho dotyku stejně jako Herzogová. Na trať se vydala díky druhému místu v semifinále jako předposlední a musela ještě čekat na výkon Britky Mallory Franklinové. Světová šampionka z roku 2017 si připsala také "šťouch" a skončila čtvrtá se ztrátou 81 setin na českou vicemistryni Evropy.

Gabriela a Martina Satkovy vypadly v semifinále. V následujícím finále kanoistů bude české barvy hájit další olympionik Lukáš Rohan. Vojtěch Heger a Václav Chaloupka do jízd o medaile nepostoupili.

Zdroj: ČTK
Další zprávy