Satoranský byl nejvytíženějším hráčem Washingtonu. Při výhře nad Clevelandem odehrál 34 minut

8. 10. 2017 23:39
Basketbalisté Washingtonu vyhráli i třetí přípravné utkání na novou sezonu NBA, když doma porazili finalistu minulého ročníku Cleveland 102:94. Nejvytíženějším hráčem Wizards byl český reprezentant Tomáš Satoranský.
Tomáš Satoranský
Tomáš Satoranský | Foto: ČTK

Washington - Tomáš Satoranský nasbíral osm bodů, čtyři doskoky a pět asistencí při vítězství basketbalistů Washingtonu v přípravě na nový ročník NBA. Wizards vyhráli nad Clevelandem 102:94, Satoranský odehrál 34 minut.

Cleveland, finalista uplynulého ročníku NBA, nastoupil bez většiny hvězd v čele s LeBronem Jamesem. Washington však také svou základní sestavu nasadil jen v úvodu a poté trenér Scott Brooks nechal hrát zejména basketbalisty bojující o místo a větší roli v týmu.

Největší prostor dostal Satoranský, který už v sedmé minutě nahradil kapitána Johna Walla a na hřišti strávil téměř celý zbytek utkání. Nejvíc byl vidět v první a druhé čtvrtině, kdy hrál na postu rozehrávače. V těch chvílích patřil k nejlepším hráčům domácího mužstva. Dobře dirigoval hru, často zakončoval a předvedl i efektní přihrávku za zády.

Pak dostal šanci další rozehrávač Donald Sloan. Satoranský se posunul na křídlo, kde už tolik vidět nebyl a soustředil se zejména na obranu.