Rosola naštval soupeř. Smetl jej až moc hladce

ČTK ČTK
5. 11. 2013 18:32
Lukáše Rosola naštval přístup soupeře Geralda Melzera, který jasně podlehl a získal jen jeden gem.
Lukáš Rosol
Lukáš Rosol | Foto: Reuters

Bratislava - Tenista Lukáš Rosol zahájil cestu za obhajobou vítězství na challengeru Slovan Open v Bratislavě hladkou výhrou nad Rakušanem Geraldem Melzerem 6:0 a 6:1 za pouhých 31 minut. Místo spokojenosti se však český daviscupový reprezentant po zápase na soupeře zlobil.

"Proč vůbec nastoupil. Jestli je zraněný, měl ukončit sezonu. Mohl hrát lucky loser. I já bych měl ze zápasu víc. Co z toho měl. Jen si kazí jméno," uvedl Rosol na adresu 179. hráče světového žebříčku a mladšího bratra úspěšnějšího Jürgena Melzera.

Rosol se stejně jako loni připravuje v Bratislavě na finále Davis Cupu, v němž čeští tenisté nastoupí příští týden proti Srbsku v Bělehradě. V druhém kole si mohl zopakovat loňské finále s Němcem Björnem Phauem, ten však dnes nestačil na chorvatského kvalifikanta Anteho Paviče.

 

Právě se děje

před 9 minutami

Ruský ledoborec se dostal do silné bouře a vypověděly mu motory, vyslal signál SOS

Ruský ledoborec, který se nachází s 33 lidmi na palubě u západních břehů Norska, za bouřlivého počasí vyslal tísňové volání. K plavidlu zamířily dva vlečné čluny a záchranný vrtulník. Ruský úřad pro námořní dopravu nicméně vzápětí uvedl, že signál SOS byl vyslán omylem a že loď není v problémech.

Ledoborci Tor západně od norského města Aalesund vypověděly motory, činnost dvou ze čtyř se ale později podařilo obnovit, takže bezprostřední nebezpečí teď ledoborci nehrozí, napsal norský deník Verdens Gang. Situace je ale stále vážná, protože v oblasti je velmi silná bouře.

Zdroj: ČTK
Další zprávy