Rok do olympiády v Riu. Kdo z Čechů má šanci na medaili?

Přesně za rok začíná olympiáda v Riu de Janeiro. Podívejte se s námi, kteří čeští sportovci myslí na cenné kovy.
Dvojnásobná olympijská vítězka sice letos zažila nejhorší vstup do sezony za posledních deset let, ale vyrovnanost jejích výkonů dává velkou naději, že na letošním vrcholu sezony - MS v Pekingu - bude znovu patřit mezi adeptky na nejvyšší příčky.
Případným úspěchem v Riu byl česká závodnice vyrovnala sérii svého bývalého trenéra Jana Železného a oslavila zlatý olympijský hattrick.
Zlato z Londýna by měli obhajovat kromě Špotákové ještě další tři čeští sportovci. Kromě nich čítala tuzemská medailová sbírka ještě tři stříbra a tři bronzy.
Skifařka Miroslava Knapková si stále udržuje vysoký standard a bude favoritkou letošního mistrovství světa.
Foto: Reuters
Sport Sport
5. 8. 2015 6:00
Přesně za rok začíná olympiáda v Riu de Janeiro. Podívejte se s námi, kteří čeští sportovci myslí na cenné kovy.

Více o olympiádě v Riu de Janeiro čtěte ZDE.

 

Právě se děje

Aktualizováno před 6 hodinami

Dálnici D5 u Berouna zavřela nehoda tří aut

Dálnici D5 poblíž Berouna v neděli večer zhruba na hodinu zavřela ve směru na Plzeň nehoda dvou osobních aut a kamionu. Jeden muž je těžce zraněný, záchranáři na místo poslali i vrtulník. Vyplývá to z informací od policejní mluvčí Lucie Novákové a Národního dopravního informačního centra.

"Máme tam havarovaná dvě osobní vozidla. Kousek před nimi je zastavený ještě kamion, který byl taky účastníkem dopravní nehody," popsala Nováková místo havárie. Těžce zraněný muž je z jednoho z osobních aut, dodala.

Zdroj: ČTK
Další zprávy