Rodman zase perlí. Modlí se za Kima, prasklo na něj divoké rande s Carmen Electrou

jšk
29. 4. 2020 10:39
Kontroverzní basketbalista Dennis Rodman opět plní přední stránky světových médií. Dokument televizní stanice ESPN s názvem Poslední tanec odhalil řadu zajímavostí z jeho divokého života na konci 90. let.
Dennis Rodman při návštěvě KLDR
Dennis Rodman při návštěvě KLDR | Foto: Reuters

Hvězda Pobřežní hlídky Carmen Electra poznala basketbalového divocha v nejhorším období svého života. Její matka zemřela v roce 1998 na mozkový nádor, herečka hledala zapomnění v alkoholu a v divokém životě po boku tehdejší megastar Chicaga Bulls.

Zamilovaný pár vymetal jeden večírek za druhým, jednou ovšem přišel Rodman s něčím speciálním: pro vnadnou milenku připravil bizarní překvapení. "V den, kdy Bulls netrénovali, mi zavázal oči a posadil mě na motorku. Když mi pásku sundal, byli jsme v tréninkovém areálu klubu. Stáli jsme přímo uprostřed palubovky," popisovala herečka pro Los Angeles Times.

"Bylo to šílené, připomínali jsme dvě malé děti v cukrárně. Jedli jsme ovocné nanuky z lednice a užívali si tohoto pro normální smrtelníky zapovězeného místa. Milovali jsme se v místnosti fyzioterapeutů, v posilovně a snad po celé palubovce," líčila Carmen Electra.

Podivný vztah ovšem nevydržel dlouho a vyvrcholil spontánní svatbou v Las Vegas. Jak se herečka nechala později slyšet, svého nápadu litovala už v době svatebního obřadu.

Ať je Kim v pořádku, doufá Rodman

Rodman na sebe ovšem umí upozornit nejen divokými mejdany a výstřelky s celebritami. Přední stránky světových médií momentálně plní i díky svému přátelství se severokorejským diktátorem Kim Čong-unem.

Despotického vládce KLDR v minulosti několikrát navštívil, hodně štěstí a zdraví mu zazpíval ke Kimovým 30. narozeninám. V době hrozícího válečného konfliktu mezi asijskou jadernou mocností a Spojenými státy sám sebe dokonce pasoval na emisara míru a prorokoval, že za zklidnění napětí jednou dostane Nobelovu cenu.

Nyní, kdy celý svět spekuluje o kritickém stavu nebo dokonce úmrtí šestatřicetiletého vůdce, Rodman posílá do socialistické země modlitby na podporu Kimova zdraví.

"Věřím, že je Kim v pohodě. Ještě nás čeká v budování vztahů mezi USA a Severní Koreou spousta práce," nechal se slyšet bývalý basketbalista. "Pokud je ale skutečně nemocný, modlím se za jeho zdraví," prohlásil Rodman na adresu muže, který během své vlády opět zavedl brutální třígenerační tresty a nechal rozšiřovat kapacitu koncentračních táborů.

Kim Čong-un se na veřejnosti ukázal naposledy 16. dubna. O úmrtí diktátora informoval viceprezident hongkongské televize, podle zpráv japonské rozvědky se nachází ve vegetativním stavu po prodělaném infarktu a nepovedené katetrizaci. 

 

Právě se děje

před 17 minutami

Policie v Brně pátrá po řidiči, který srazil chlapce a ujel

Řidič osobního auta značky Peugeot 508 srazil v Brně dítě a ujel. Chlapec skončil v péči záchranářů a v nemocnici. Policisté hledají svědky a zkoumají kamerové záznamy. V tiskové zprávě to uvedl policejní mluvčí Petr Vala.

Nehoda se stala v sobotu krátce po 18:00 na přechodu pro chodce v ulici Obvodová poblíž prodejny Penny Market. "Po vážně vypadající nehodě navíc šofér tmavě modrého automobilu značky Peugeot 508 nezastavil, neposkytl potřebnou pomoc a součinnost a z místa nehody bezostyšně ujel," uvedl Vala.

Policisté pátrají po řidiči a jeho poškozeném autě, které by mělo mít podle policie utržené pravé zpětné zrcátko. Hledají svědky nehody, kteří mohou volat na tísňovou linku policie 158.

Zdroj: ČTK
Další zprávy