Rodman údajně vyloupil sportovní centrum. Nekradli jsme, stěhovali, hájí se hvězda

jšk
12. 5. 2019 14:17
Dennis Rodman je v dalším průšvihu. Majitel Jóga studia v Jižní Kalifornii obvinil bývalého basketbalistu, že pomohl vykrást recepci jeho podniku.
Dennis Rodman
Dennis Rodman | Foto: ČTK

Na oblečení a obří ametyst v celkové hodnotě asi 90 000 korun měl mít spadeno kontroverzní basketbalista Dennis Rodman. Spolu s dalšími třemi kumpány údajně vybílili recepci Jóga studia v jižní Kalifornii. 

Podle majitele Ali Salaha dokazují Rodmanovu trestnou činnost záznamy bezpečnostních kamer. Ty zachytily bývalou hvězdu Chicaga Bulls, jak na sebe poutá pozornost, zatímco jeho parťák nakládá křišťál na vozík. Přitom mu však vypadl, rozbil podlahu a způsobil škodu ve výši dalších 5000 dolarů.

Rodman se do Vibes Hot Yoga v Newport Beach údajně vrátil o den později, aby s kolegyní použili stejný trik - zatímco zaměstnával svými dotazy jiného pracovníka, žena mezitím kradla oblečení. "Oba zaváněli alkoholem. Je to šílený příběh," uvedl do protokolu Salah.

Sedmapadesátiletý bouřlivák se podle policie hájí tím, že majitel studia mu oblečení nabídl jako odměnu za pomoc při stěhování krystalu. Policie v Los Angeles zatím žádná obvinění nevznesla.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 20 minutami

Ukrajinská ekonomika letos klesne o 35 procent, očekává Světová banka

Ukrajinská ekonomika, kterou zdevastovala invaze ruských vojsk, v letošním roce klesne o 35 procent. Předpověděla to dnes Světová banka (SB). Nový odhad nicméně představuje zlepšení proti červnové prognóze, kdy SB propad odhadovala na 45,1 procenta. Válka zničila ukrajinské továrny i zemědělskou půdu, z domovů pak vyhnala miliony Ukrajinců. SB odhaduje, že obnova země bude stát minimálně 349 miliard dolarů (zhruba 8,6 bilionu korun).

"Ukrajina nadále potřebuje obrovskou finanční podporu," uvedla viceprezidentka SB pro Evropu a Střední Asii Anna Bjerdeová. Ukrajina podle ní peníze potřebuje kvůli zbytečnému pokračování války i kvůli financování projektů na obnovu a rekonstrukci. Světová banka předpokládá, že v příštím roce se ukrajinská ekonomika vrátí k růstu, který nyní odhaduje na 3,3 procenta. Upozorňuje ale, že výhled je velmi nejistý a bude záviset na vývoji války.

Zdroj: ČTK
před 1 hodinou

Senátorský klub ProRegion změnil název, předsedou je Adámek

Senátorský klub ProRegion, v němž jsou zástupci ANO a sociálních demokratů, změnil název podle těchto stranických uskupení. Novým předsedou klubu ANO a ČSSD byl v úterý zvolen šumperský senátor Miroslav Adámek (za ANO). 

Adámek byl v končícím volebním období Senátu prvním místopředsedou frakce. Nahradil Jaroslava Větrovského (dříve za ANO), který v letošních senátních volbách kandidoval za hnutí Jihočeši 2012 a mandát neobhájil.

Místopředsedou klubu se stal znovu Petr Vícha (ČSSD), který bude v nadcházejícím období jediným plnohodnotným senátorem sociální demokracie. Bývalá vládní strana, která měla v horní komoře před 12 lety nadpoloviční většinu, v letošních senátních volbách nedokázala získat ani jeden mandát, dvě křesla obhajovala. Klub bývalých vládních stran tak bude mít místo devíti pouze šest členů.

Zdroj: ČTK
Další zprávy