Je to v rodině. Finále MS v kriketu chtěla narušit tchyně provokatérky z Ligy mistrů

yac yac
15. 7. 2019 13:43
Youtuber Vitalij Zdoroveckij se rčením o opakovaném vstupování do jedné řeky rozhodně neřídí. Do nedělního finále mistrovství světa v kriketu mezi Novým Zélandem a Anglií opět vyslal člena rodiny, aby narušením zápasu pomohl jeho online podnikání.
Matka Vitalije Zdoroveckého Jelena při finále MS v kriketu
Matka Vitalije Zdoroveckého Jelena při finále MS v kriketu | Foto: Instagram

Jenže na rozdíl od červnového finále fotbalové Ligy mistrů, které narušila dlouhým během Zdoroveckého spoře oděná partnerka Kinsey Wolanská, tentokrát takový úspěch nezaznamenal.

Na kriketové hřiště v Londýně měla v neděli vyběhnout jeho matka Jelena, jež se ale na rozdíl od své snachy nedostala přes stewardy, kteří její rozběh zastavili ještě předtím, než se dostala na trávník.

O jejím úmyslu přitom nebylo sporu. Stejně jako Wolanská měla i Jelena Zdorovecká na sobě trikot s nápisem "Vitaly Uncensored", kterým chtěla propagovat synovy lechtivé stránky na internetu.

Jenže zatímco Wolanská dík své narušitelské akci získala několik milionů nových sledujících na Instagramu a další miliony v reklamním čase, matka Elena zdaleka takový sukces neměla.

Její pokus o vyběhnutí nezpůsobil ani přerušení zápasu a veškerá videa incidentu majitelé práv brzy nechali ze sociálních sítí smazat. Zbylo tak jen několik fotografií a "pouhé" desítky tisíc lajků a followerů.

Na vině ale možná byl také fakt, že finále světového šampionátu v kriketu bylo mnohem dramatičtější než poněkud nudná výhra Liverpoolu ve finále Champions League, při které přišlo každé oživení vhod.

Z titulu kriketových šampionů se po nervydrásajícím průběhu nakonec radovala Anglie, která udolala Nový Zéland v super nastavení.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

FBI považuje střelbu na floridské armádní základně za teroristický čin, útočník jednal sám

Americký Federální úřad pro vyšetřování (FBI) pracuje s předpokladem, že páteční střelba na armádní základně na Floridě byla teroristickým činem. Vyšetřovatelka FBI to oznámila na tiskové konferenci. Její úřad se rovněž domnívá, že saúdskoarabský vojenský student jednal sám, když v areálu v Pensacole zabil tři lidi.

Pachatel, který se na základně účastnil výcviku, začal střílet v jedné z místních učeben. Podle agentky FBI Rachel Rojasové 21letý příslušník saúdskoarabského letectva Muhammad Šamrání použil legálně zakoupenou pistoli. Zasahovali proti němu policisté i vojáci a nakonec se jim podařilo ho zlikvidovat. Kromě tří mrtvých si útok vyžádal také osm zraněných. Motivy činu jsou zatím neznámé.

Zdroj: ČTK
Další zprávy