Je to v rodině. Finále MS v kriketu chtěla narušit tchyně provokatérky z Ligy mistrů

yac yac
15. 7. 2019 13:43
Youtuber Vitalij Zdoroveckij se rčením o opakovaném vstupování do jedné řeky rozhodně neřídí. Do nedělního finále mistrovství světa v kriketu mezi Novým Zélandem a Anglií opět vyslal člena rodiny, aby narušením zápasu pomohl jeho online podnikání.
Matka Vitalije Zdoroveckého Jelena při finále MS v kriketu
Matka Vitalije Zdoroveckého Jelena při finále MS v kriketu | Foto: Instagram

Jenže na rozdíl od červnového finále fotbalové Ligy mistrů, které narušila dlouhým během Zdoroveckého spoře oděná partnerka Kinsey Wolanská, tentokrát takový úspěch nezaznamenal.

Na kriketové hřiště v Londýně měla v neděli vyběhnout jeho matka Jelena, jež se ale na rozdíl od své snachy nedostala přes stewardy, kteří její rozběh zastavili ještě předtím, než se dostala na trávník.

O jejím úmyslu přitom nebylo sporu. Stejně jako Wolanská měla i Jelena Zdorovecká na sobě trikot s nápisem "Vitaly Uncensored", kterým chtěla propagovat synovy lechtivé stránky na internetu.

Jenže zatímco Wolanská dík své narušitelské akci získala několik milionů nových sledujících na Instagramu a další miliony v reklamním čase, matka Elena zdaleka takový sukces neměla.

Její pokus o vyběhnutí nezpůsobil ani přerušení zápasu a veškerá videa incidentu majitelé práv brzy nechali ze sociálních sítí smazat. Zbylo tak jen několik fotografií a "pouhé" desítky tisíc lajků a followerů.

Na vině ale možná byl také fakt, že finále světového šampionátu v kriketu bylo mnohem dramatičtější než poněkud nudná výhra Liverpoolu ve finále Champions League, při které přišlo každé oživení vhod.

Z titulu kriketových šampionů se po nervydrásajícím průběhu nakonec radovala Anglie, která udolala Nový Zéland v super nastavení.

 

Právě se děje

před 54 minutami

Pinturault ovládl slalom ve Val d'Isere a vede celkově SP

Francouzský lyžař Alexis Pinturault suverénně vyhrál slalom na domácím svahu ve Val d'Isere a ujal se vedení v celkovém hodnocení Světového poháru. V nejtechničtější disciplíně se dočkal triumfu po pěti letech, dohromady to bylo jeho 25. vítězství v kariéře. Ve Val d'Isere se osmadvacetiletý Pinturault radoval počtvrté, slalom tu vyhrál už v roce 2012, v letech 2016 a 2017 nenašel přemožitele v obřím slalomu.

Pinturault zajel jako první muž na trati nejrychlejší čas úvodního kola, v součtu obou jízd zvítězil s náskokem téměř půldruhé sekundy před Andrém Myhrerem ze Švédska. Těsně třetí skončil Ital Stefano Gross, za kterým o jedinou setinu zaostal hvězdný Henrik Kristoffersen. Norský vítěz úvodního slalomu v Levi po nepovedeném prvním kole poskočil na čtvrté místo z 27. pozice a udržel se v čele hodnocení disciplíny.

Senzační druhé místo neudržel Američan Luke Winters, který se ve výsledcích po první jízdě zařadil za Pinturaulta s vysokým startovním číslem 40. Nakonec se dočkal premiérových bodů v SP alespoň za 19. místo. Čeští závodníci ve Francii nestartovali.

Zdroj: ČTK
Další zprávy