Je to v rodině. Finále MS v kriketu chtěla narušit tchyně provokatérky z Ligy mistrů

yac yac
15. 7. 2019 13:43
Youtuber Vitalij Zdoroveckij se rčením o opakovaném vstupování do jedné řeky rozhodně neřídí. Do nedělního finále mistrovství světa v kriketu mezi Novým Zélandem a Anglií opět vyslal člena rodiny, aby narušením zápasu pomohl jeho online podnikání.
Matka Vitalije Zdoroveckého Jelena při finále MS v kriketu
Matka Vitalije Zdoroveckého Jelena při finále MS v kriketu | Foto: Instagram

Jenže na rozdíl od červnového finále fotbalové Ligy mistrů, které narušila dlouhým během Zdoroveckého spoře oděná partnerka Kinsey Wolanská, tentokrát takový úspěch nezaznamenal.

Na kriketové hřiště v Londýně měla v neděli vyběhnout jeho matka Jelena, jež se ale na rozdíl od své snachy nedostala přes stewardy, kteří její rozběh zastavili ještě předtím, než se dostala na trávník.

O jejím úmyslu přitom nebylo sporu. Stejně jako Wolanská měla i Jelena Zdorovecká na sobě trikot s nápisem "Vitaly Uncensored", kterým chtěla propagovat synovy lechtivé stránky na internetu.

Jenže zatímco Wolanská dík své narušitelské akci získala několik milionů nových sledujících na Instagramu a další miliony v reklamním čase, matka Elena zdaleka takový sukces neměla.

Její pokus o vyběhnutí nezpůsobil ani přerušení zápasu a veškerá videa incidentu majitelé práv brzy nechali ze sociálních sítí smazat. Zbylo tak jen několik fotografií a "pouhé" desítky tisíc lajků a followerů.

Na vině ale možná byl také fakt, že finále světového šampionátu v kriketu bylo mnohem dramatičtější než poněkud nudná výhra Liverpoolu ve finále Champions League, při které přišlo každé oživení vhod.

Z titulu kriketových šampionů se po nervydrásajícím průběhu nakonec radovala Anglie, která udolala Nový Zéland v super nastavení.

 

Právě se děje

Další zprávy