Rodinná pouta pokračují. Štěpánek se vrátil k Vaidišové

Vztah dvou českých tenisových osobností - Radka Štěpánka a Nicole Vaidišové - byl minulostí, ale už není. Podívejte se ve fotografiích na přehled vztahů v českém tenisu.
Před časem bulvární média spekulovala o Štěpánkově vztahu s televizní moderátorkou Innou Puhajkovou, bývalou přítelkyní Jaromíra Jágra.
Předtím Radek Štěpánek chodil s českou tenisovou jedničkou Petrou Kvitovou, ale jejich vztah nevydržel ani rok. "Skloubit kariéru vrcholového tenisty s partnerským životem je někdy prostě nemožné," řekla Kvitová deníku Blesk.
I Petra Kvitová si po konci "tenisového" vztahu našla náhradu - hokejistu Radka Meidla, jenž letos odehrál 12 zápasů v extraligovém Třinci. Podle posledních informací vstoupí zamilovaný pár do manželského svazku.
Ještě před Radkem Štěpánkem chodila Petra Kvitová s mladým talentem Adamem Pavláskem. Vztah trval něco přes dva roky.
Foto: ČTK
Sport Sport
13. 2. 2016 15:54
Podívejte se na fotogalerii mapující složité vztahy českých tenistů a tenistek.

Dva a půl roku po rozvodu zase spolu. Štěpánek tvoří pár s Vaidišovou - čtěte ZDE

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Střety mezi policií a Palestinci v Jeruzalémě si vyžádaly desítky zraněných

Izraelská policie se v pondělí opět střetla u mešity Al-Aksá v Jeruzalémě s palestinskými věřícími. Podle zpravodaje agentury AFP je na místě mnoho zraněných, podle palestinských zdrojů jde o desítky lidí.

Policisté proti Palestincům podle agentury AP použili slzný plyn a zábleskové granáty. Palestinci na policisty házeli kameny a další předměty.

Podle sdělení policie Palestinci z komplexu mešity Al-Aksá házeli kameny na přilehlou silnici. Podle Palestinců strážnici do komplexu mešity hodili zábleskové granáty a desítky lidí utrpěly zranění.

Na místě je podle AFP mnoho zraněných a městem se rozléhá houkání sirén. Policie podle agentury při zásahu použila pogumované projektily.

Dnes Izrael slaví svátek Den Jeruzaléma, který připomíná obsazení východní části města Izraelem za šestidenní války v roce 1967. Izrael připojil východní Jeruzalém ke zbytku města a celé jej nyní označuje za svou metropoli. Je to v rozporu s mezinárodním právem a Palestinci stále chtějí, aby byl východní Jeruzalém hlavním městem jejich budoucího státu.

Zdroj: ČTK
Další zprávy