Rodinná pouta pokračují. Štěpánek se vrátil k Vaidišové

Vztah dvou českých tenisových osobností - Radka Štěpánka a Nicole Vaidišové - byl minulostí, ale už není. Podívejte se ve fotografiích na přehled vztahů v českém tenisu.
Před časem bulvární média spekulovala o Štěpánkově vztahu s televizní moderátorkou Innou Puhajkovou, bývalou přítelkyní Jaromíra Jágra.
Předtím Radek Štěpánek chodil s českou tenisovou jedničkou Petrou Kvitovou, ale jejich vztah nevydržel ani rok. "Skloubit kariéru vrcholového tenisty s partnerským životem je někdy prostě nemožné," řekla Kvitová deníku Blesk.
I Petra Kvitová si po konci "tenisového" vztahu našla náhradu - hokejistu Radka Meidla, jenž letos odehrál 12 zápasů v extraligovém Třinci. Podle posledních informací vstoupí zamilovaný pár do manželského svazku.
Ještě před Radkem Štěpánkem chodila Petra Kvitová s mladým talentem Adamem Pavláskem. Vztah trval něco přes dva roky.
Foto: ČTK
Sport Sport
13. 2. 2016 15:54
Podívejte se na fotogalerii mapující složité vztahy českých tenistů a tenistek.

Dva a půl roku po rozvodu zase spolu. Štěpánek tvoří pár s Vaidišovou - čtěte ZDE

 

Právě se děje

před 5 hodinami

Očkování v USA jde rychle, Universal odkládá premiéru filmu Rychle a zběsile 9 už jen o měsíc

Jen o měsíc odkládá filmové studio Universal velkorozpočtový snímek Rychle a zběsile 9, který měl také do českých kin dorazit koncem května. Nově se s premiérou počítá na 25. června, píše agentura Reuters. Podle ní se hollywoodská firma vlastněná nadnárodním konglomerátem Comcast snaží vytipovat dobu, kdy se do biografů bude moci vrátit co nejvíce lidí, aby z prodeje vstupenek zaplatila náklady. Snímek měl rozpočet přes 200 milionů dolarů, v přepočtu 4,4 miliardy korun.

Universal film odložil jen o měsíc. Podle Reuters to dokazuje, že studio vkládá naděje do rychlého průběhu očkování v USA a Kanadě, které společně tvoří největší filmový trh světa. V New Yorku se sítě biografů AMC, Cineworld či Cinemark po roční pauze způsobené pandemií znovu otevřely tento pátek. Provozovatelé doufají, že v lukrativní letní sezóně už na velkorozpočtové filmy jako Rychle a zběsile 9 přitáhnou opět davy nyní již naočkovaných diváků. Jako první má do kin 7. května zamířit Black Widow, ve které stejnojmennou superhrdinku hraje Scarlett Johanssonová.

Zdroj: Reuters
Další zprávy