Rodinná pouta pokračují. Štěpánek se vrátil k Vaidišové

Vztah dvou českých tenisových osobností - Radka Štěpánka a Nicole Vaidišové - byl minulostí, ale už není. Podívejte se ve fotografiích na přehled vztahů v českém tenisu.
Před časem bulvární média spekulovala o Štěpánkově vztahu s televizní moderátorkou Innou Puhajkovou, bývalou přítelkyní Jaromíra Jágra.
Předtím Radek Štěpánek chodil s českou tenisovou jedničkou Petrou Kvitovou, ale jejich vztah nevydržel ani rok. "Skloubit kariéru vrcholového tenisty s partnerským životem je někdy prostě nemožné," řekla Kvitová deníku Blesk.
I Petra Kvitová si po konci "tenisového" vztahu našla náhradu - hokejistu Radka Meidla, jenž letos odehrál 12 zápasů v extraligovém Třinci. Podle posledních informací vstoupí zamilovaný pár do manželského svazku.
Ještě před Radkem Štěpánkem chodila Petra Kvitová s mladým talentem Adamem Pavláskem. Vztah trval něco přes dva roky.
Foto: ČTK
Sport Sport
13. 2. 2016 15:54
Podívejte se na fotogalerii mapující složité vztahy českých tenistů a tenistek.

Dva a půl roku po rozvodu zase spolu. Štěpánek tvoří pár s Vaidišovou - čtěte ZDE

 

Právě se děje

před 5 minutami

Koruna posiluje proti euru nejvíce od června 2008

Koruna posiluje proti euru nejvíce od června 2008. Od začátku listopadu posílila z 27,18 Kč/EUR na na 26,16 Kč za euro, což je nárůst o téměř čtyři procenta. Pokud si koruna udrží do konce měsíce své zisky, půjde o největší měsíční nárůst od června roku 2008, kdy posílila o 4,5 procenta. Uvedl to analytik Purple Trading Štěpán Hájek.

Listopad přinesl podle něj největší zklidnění do ekonomiky a na finanční trhy. Velmi slibné reporty od tří biotechnologických společností slibují brzký příchod vakcíny, který by mohl ukončit obavy o zdravotnický systém a zastavit zavádění plošných restrikcí. "Na trzích nastala zatím největší rotace z bezpečných aktiv do těch rizikovějších a jedním z největších vítězů je právě česká koruna," uvedl.

Zdroj: ČTK
před 1 hodinou

Výbuch ve městě Ghazní zabil nejméně 26 afghánských vojáků

Nejméně 26 lidí přišlo dnes o život a dalších 17 utrpělo zranění při mohutné explozi ve městě Ghazní, které je správním střediskem stejnojmenné provincie na východě Afghánistánu. Informovaly o tom tiskové agentury citující místní zdroje.

Agentura Ariana news s odvoláním na představitele městské nemocnice napsala, že všichni mrtví i zranění jsou vojáci afghánské armády. Podle prvních informací šlo zřejmě o explozi nálože nastražené v automobilu, který stál u základny ozbrojených sil. Agentura Nová Čína zmínila, že explozi předcházela v místě střelba.

Zdroj: ČTK
Další zprávy