Pomalované tváře, rytíři i hroziví klauni. Tak se fandilo na ragbyovém MS v Japonsku

Pomalované tváře, rytíři i hroziví klauni. Tak se fandilo na ragbyovém MS v Japonsku
Angličtí rytíři odešli z finále poraženi. Stalo se tak už potřetí ze čtyř pokusů o zisk koruny králů světového ragby.
Světový šampionát v ragby poprvé zamířil do Japonska. Domácí fanoušci byli nadšení a jejích láska k ragby byla v ochozech stadionů vidět. Kde jinde byste viděli diváka, jak vyráží na zápas v samurajském kostýmu?
Tohoto klauna v japonských barvách by se děti v cirkuse určitě bály.
All Blacks na obhajobu nedosáhli. Jejich příznivci mohli slavit alespoň bronz.
Foto: Reuters
Reuters Sport Reuters, Sport
4. 11. 2019 6:11
Podívejte se, jak se fandilo na světovém šampionátu v ragby, které se konalo na dvanácti stadionech po celém Japonsku.
 

Právě se děje

před 3 hodinami

Facebook zvýšil čtvrtletní zisk, tržby překonaly očekávání. Dařilo se i Amazonu či Googlu

Americká společnost Facebook, která provozuje stejnojmennou sociální síť, ve třetím čtvrtletí meziročně zvýšila čistý zisk o zhruba 29 procent na 7,85 miliardy dolarů (184 miliard Kč). Oznámila to dnes firma. Její tržby překonaly očekávání analytiků, protože nárůst využívání internetu v době koronavirové krize podpořil její příjmy z reklamy.

Tržby americké společnosti Alphabet, která je majitelem internetové firmy Google, stouply ve třetím čtvrtletí meziročně na 46,17 miliardy dolarů (bilion Kč) ze 40,5 miliardy dolarů, což znamená návrat k růstu. Překonaly odhady analytiků, když se díky přílivu inzerentů dařilo kanálu YouTube, ale i cloudovým službám.

Tržby internetového prodejce Amazon stouply ve třetím čtvrtletí o 37 procent na 96,15 miliardy dolarů (2,3 bilionu Kč) a překonaly odhady. Firma dnes sdělila, že čeká díky pokračování pandemie, kvůli níž mnoho lidí přesouvá nákupy na síť, meziroční růst mezi 28 a 38 procenty i v aktuálním čtvrtletí. Zisk se ztrojnásobil na 6,3 miliardy dolarů (147,7 miliardy Kč).

Zdroj: ČTK
Další zprávy