Přes obchod rovnou ke skoku na eskalátoru. "Blázni" na kolech se proháněli nákupním centrem

Podívejte se na fotky z bizaního závodu horských kol přímo v nákupním centru v pankráckých Arkádách. Takový byl DownMall 2017.
Na Arkádách Pankrác se závodilo ve třech disciplínách. Klasickém závodu na rychlost a dalších dvou freestylových: BMX a MTB.
Krom klasických obchodních nástrah, jakým jsou schody či obchody, museli borci na kolech zdolávat i překážky umělé.
Závod přilákal do obchodního centra stovky lidí.
Tomáš Slavík se koncentruje před svou tréninkovou jízdou.
Foto: Jiří Šimeček
Jiří Šimeček
12. 2. 2017 11:48
Podívejte se na fotky z bizaního závodu horských kol přímo v nákupním centru v pankráckých Arkádách. Takový byl DownMall 2017.
 

Právě se děje

před 1 hodinou

Na východoindické pobřeží udeřil cyklón Nivar, jedna žena zemřela po zřícení stěny podmáčeného domu

Na východoindické pobřeží ve čtvrtek časně ráno místního času za doprovodu prudkého deště a vichru udeřil cyklón Nivar, kvůli kterému tamní úřady musely evakuovat desítky tisíc lidí. Informovala o tom agentura AFP. Střed bouře po mírném oslabení dosáhl pevniny ve 3:00 místního času (středa 23:00 SEČ) v oblasti zhruba 230 kilometrů jižně od Čennaí, ve státě Tamilnádu na jihovýchodě země. Cyklón doprovázel vítr o síle až 130 kilometrů za hodinu.

Prudký vichr ve státech Tamilnádu a Ándhrapradéš vyvracel stromy a sloupy elektrického vedení a vydatné srážky způsobily záplavy. Ve státě Tamilnádu si bouře vyžádala jeden život, když se na ženu zřítila stěna podmáčeného domu.

Nivar podle předpovědí Indického meteorologického úřadu (IMD) v následujících hodinách oslabí a zamíří na sever. Agentura však na twitteru varovala, že nebezpečí "ještě nepominulo, protože část cyklónu je stále nad mořem - i když je už střed nad pevninou".

Zdroj: ČTK
Další zprávy