Skvělý výkon a euforie. Podívejte se, jak čeští basketbalisté prošli do osmifinále

Ondřej Balvín slaví s fanoušky vítězství nad Tureckem a postup do osmifinále
Češi od začátku bojovali jako lvi. Tomáš Satoranský takhle bránil míč i proti turecké přesile.
Vojtěch Hruban (vlevo) byl nejlepším střelcem českého celku a zvládl i sprinterský souboj s Ersanem Ilyasovou.
Tomáš Satoranský a Ondřej Balvín slaví další úspěšnou akci českého týmu.
Ondřej Balvín (vpravo) zaznamenal ceněný double double za 17 bodů a 11 doskoků a navíc byl úspěšný i v defenzivě. Takhle bránil Meliha Mahmutoglua.
Foto: Reuters
Sport Sport
5. 9. 2019 13:03
Podívejte se na snímky z utkání basketbalového MS, v němž Češi porazili Turecko a senzačně postoupili do osmifinále MS.
 

Právě se děje

před 44 minutami

Albánii zasáhla dvě zemětřesení, zanechala po sobě 108 zraněných, nikdo nezemřel

Albánii v sobotu zasáhlo zemětřesení, jehož intenzitu seismologové stanovili na 5,8 stupně. Záchvěvy půdy byly cítit i v sousedních zemích, především v Černé Hoře, vyžádaly si 108 zraněných, kteří byli ošetřeni v nemocnicích v Tiraně a Drači. Nejsou hlášena žádná úmrtí. Epicentrum sobotního zemětřesení se nacházelo zhruba 30 kilometrů severně od města Drač (Durrës) u pobřeží blízko Mysu Rodon. Podle albánského geofyzikálního ústavu šlo o nejsilnější zemětřesení v Albánii za posledních 20 až 30 let. Obyvatele pak vyděsily další otřesy v noci ze soboty na neděli o síle 4,8 stupně. 

Zdroj: ČTK
před 1 hodinou

Zemřel hoteliér, který se zasloužil o expanzi Hiltonu, bylo mu 91 let

Ve věku 91 let zemřel tento týden ve Spojených státech hotelový magnát William Barron Hilton, který rozšířil hotelové impérium založené jeho otcem. Informovala o tom agentura AP. Rodina Hiltonových oznámila, že Barron Hilton zemřel přirozenou smrtí ve čtvrtek ve svém domově v Los Angeles. Zůstalo po něm osm dětí a 15 vnoučat, mezi nimiž jsou i známé celebrity Paris a Nicky Hiltonovy. V rodinné firmě začal působit v 50. letech minulého století a dokázal ji dostat až na špičku hotelového průmyslu. V čele společnosti, která v současné době provozuje tisíce hotelů po celém světě včetně České republiky, stál 30 let.

Zdroj: ČTK
Další zprávy