"Zmlátím tě jako dítě." Terminátor Vémola vyhrál, pak drsně vyhrožoval provokatérovi

"Zmlátím tě jako dítě." Terminátor Vémola vyhrál, pak drsně vyhrožoval provokatérovi
Galavečer Oktagon 20 hostilo Brno, Zoner Bobbyhall byla vyzdobena jako cirkusové šapito. Jako hlavní atrakci přivítali principálové Karlose Vémolu.
Hned ve třetí minutě v 1. kole dokázal ukončit Leo Brichta zápas proti Matouši Kohoutovi.
Milan Ďatelinka (čelem) v duelu s Davidem Hoškem.
Český Terminátor zdolal Alexe Lohorého z Francie jednoznačně na body a získal pás šampiona organizace Oktagon ve střední váze.
Foto: Dalibor Sosna
Sport Sport
31. 12. 2020 12:20
Podívejte se na fotografie z galavečera ultimátních MMA zápasů Oktagon 20, který hostilo Brno a jehož největší hvězdou byl Karlos Vémola.
 

Právě se děje

před 2 hodinami

Ruští lékaři vyzvali Navalného, aby ukončil hladovku, než bude pozdě

Ruští lékaři, kteří poskytovali péči opozičnímu představiteli Alexeji Navalnému, když byl na svobodě, politického aktivistu nyní vyzvali, aby v zájmu zachování svého zdraví ukončil protestní hladovku. Vyjádřili obavy o jeho život a úřady vyzvali, aby umožnily jeho převoz z vězeňské do civilní nemocnice v Moskvě.

Ruská ombudsmanka Taťjana Moskalkovová dnes naopak uvedla, že lékařská péče, které se Navalnému ve vězeňském zařízení ve Vladimirské oblasti dostává, odpovídá mezinárodním standardům, napsala agentura Interfax.

Vězněný Navalnyj drží hladovku již 23 dní. Chce její pomocí docílit, aby k němu byli puštěni kromě vězeňských zdravotníků také lékaři zvenčí.

"Pokud bude hladovka pokračovat, dokonce i po velmi krátkou dobu, bohužel brzy jednoduše nebudeme mít koho léčit. Naším hlavním úkolem je ochránit život a zdraví našeho pacienta," napsali lékaři. Jejich výzvu zveřejnil ruský opoziční zpravodajský portál Mediazona.

K otevřenému dopisu se připojila šéfka ruských lékařských odborů a Navalného lékařka Anastasija Vasiljevová. "Opravdu doufáme, že Alexej zítra (v pátek) hladovku ukončí," sdělila Vasiljevová agentuře Reuters.

Zdroj: ČTK
Další zprávy