"Zmlátím tě jako dítě." Terminátor Vémola vyhrál, pak drsně vyhrožoval provokatérovi

"Zmlátím tě jako dítě." Terminátor Vémola vyhrál, pak drsně vyhrožoval provokatérovi
Galavečer Oktagon 20 hostilo Brno, Zoner Bobbyhall byla vyzdobena jako cirkusové šapito. Jako hlavní atrakci přivítali principálové Karlose Vémolu.
Hned ve třetí minutě v 1. kole dokázal ukončit Leo Brichta zápas proti Matouši Kohoutovi.
Milan Ďatelinka (čelem) v duelu s Davidem Hoškem.
Český Terminátor zdolal Alexe Lohorého z Francie jednoznačně na body a získal pás šampiona organizace Oktagon ve střední váze.
Foto: Dalibor Sosna
Sport Sport
31. 12. 2020 12:20
Podívejte se na fotografie z galavečera ultimátních MMA zápasů Oktagon 20, který hostilo Brno a jehož největší hvězdou byl Karlos Vémola.
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 13 minutami

Spojené státy tvrdí, že nabídly KLDR jednání bez předchozích podmínek a nemají nepřátelské úmysly

Spojené státy nabídly Severní Koreji jednání bez předchozích podmínek a Pchjongjangu se snažily ukázat, že vůči KLDR nemají nepřátelské úmysly. Řekla to americká vyslankyně při OSN Linda Thomasová-Greenfieldová na zasedání Rady bezpečnosti OSN, jež se zabývala úterním testem severokorejské rakety, informovala agentura AP. Podle KLDR je reakce na test rakety přehnaná a ukazuje, že Washington měří dvojím metrem.

Podle vyslankyně má americká administrativa vážný zájem nalézt diplomatické řešení, které povede k odstranění jaderných zbraní z Korejského poloostrova. Na jednání Rady bezpečnosti KLDR vyzvala, aby přestala s testy raket a zahájila dialog.

Podle KLDR se však USA dopustily provokativního jednání, když označily úterní test za porušení rezolucí OSN. "USA měří dvojitým metrem, když nás (KLDR) odsuzují za rozvoj a testy zbraní, které také mají či je rozvíjejí," uvedla korejská státní média. KLDR opakovaně tvrdila, že USA a Jižní Korea proti ní vedou nepřátelskou politiku.

Zdroj: ČTK
Další zprávy