"Zmlátím tě jako dítě." Terminátor Vémola vyhrál, pak drsně vyhrožoval provokatérovi

"Zmlátím tě jako dítě." Terminátor Vémola vyhrál, pak drsně vyhrožoval provokatérovi
Galavečer Oktagon 20 hostilo Brno, Zoner Bobbyhall byla vyzdobena jako cirkusové šapito. Jako hlavní atrakci přivítali principálové Karlose Vémolu.
Hned ve třetí minutě v 1. kole dokázal ukončit Leo Brichta zápas proti Matouši Kohoutovi.
Milan Ďatelinka (čelem) v duelu s Davidem Hoškem.
Český Terminátor zdolal Alexe Lohorého z Francie jednoznačně na body a získal pás šampiona organizace Oktagon ve střední váze.
Foto: Dalibor Sosna
Sport Sport
31. 12. 2020 12:20
Podívejte se na fotografie z galavečera ultimátních MMA zápasů Oktagon 20, který hostilo Brno a jehož největší hvězdou byl Karlos Vémola.
 

Právě se děje

před 25 minutami

Senát USA odmítl námitku, že soudit Trumpa po odchodu z funkce je protiústavní. Podle AP se ale ukázalo, že úspěch ústavní žaloby je nepravděpodobný

Zdroj: ČTK
před 2 hodinami

Federální soudce zakázal vládě USA vymáhat 100denní moratorium na deportace, které po inauguraci Joea Bidena nařídilo ministerstvo vnitřní bezpečnosti

Federální soudce zakázal americké vládě vymáhat 100denní moratorium na deportace, které po inauguraci nového prezidenta Joea Bidena nařídilo ministerstvo vnitřní bezpečnosti. Příkaz soudce Drewa Tiptona novou politiku blokuje na 14 dní, přičemž se vztahuje na celé americké území. Podle agentury Reuters se očekává, že vláda se proti verdiktu odvolá. Vydáním dočasného zákazu soudce vyhověl státu Texas, který v pátek federální vládu kvůli pozastavení deportací zažaloval. Moratorium se týká většiny deportací a je klíčovou součástí Bidenovy imigrační politiky, píše agentura AP.

Zdroj: ČTK
Další zprávy