Peschkeová si semifinále mixu na Wimbledonu nezahraje

4. 7. 2013 16:20
Tenistka Květa Peschkeová s Polákem Marcinem Matkowským skončili ve smíšené čtyřhře Wimbledonu ve čtvrtfinále.
Tenistka Květa Peschkeová s Polákem Marcinem Matkowským skončili ve smíšené čtyřhře Wimbledonu ve čtvrtfinále.
Tenistka Květa Peschkeová s Polákem Marcinem Matkowským skončili ve smíšené čtyřhře Wimbledonu ve čtvrtfinále. | Foto: ČTK

Londýn - Tenistka Květa Peschkeová s Polákem Marcinem Matkowským skončili ve smíšené čtyřhře Wimbledonu ve čtvrtfinále. Ve třech setech podlehli srbsko-slovinskému páru Nenad Zimonjič, Katarina Srebotniková.

Na turnaji však Peschkeová ještě zůstává ve hře v ženské čtyřhře, kde s Němkou Annou-Lenou Grönefeldovou postoupila už do semifinále. V roce 2011 vyhrála Wimbledon se Srebotnikovou, s níž se pak stala i světovou jedničkou deblového žebříčku.

V prvních dvou setech byly k vidění jen dva brejkboly, a tak rozhodovaly těsné tie-breaky. V tom prvním vedli Peschkeová s Matkowským už 6:3, ale ztratili ho, ale chuť si spravili ve druhé sadě. Duel rozhodl jediný brejk, díky kterému šli Zimonjič a Srebotniková do vedení 4:3 a utkání už dovedli do úspěšného konce.

Tenisový turnaj Wimbledon (tráva, dotace 22,56 milionu liber):

Smíšená čtyřhra - čtvrtfinále: Zimonjič, Srebotniková (3-Srb./Slovin.) - Matkowski, Peschkeová (11-Pol./ČR) 7:6 (12:10), 6:7 (6:8), 6:4.

 

Právě se děje

Další zprávy