Nemravný tenista, zrádný větrák i padající vzducholoď. Podívejte se na bizarní videa roku 2017

Nemravný tenista, zrádný větrák i padající vzducholoď. Podívejte se na bizarní videa roku 2017
Tenista Maxime Hamou si po porážce na Roland Garros pokusil spravit náladu při rozhovoru s reportérkou a snažil se ji několikrát políbit. Organizátoři pro jeho nepatřičné chování neměli pochopení a 21letý Francouz přišel o akreditaci.
Drsnou pomstu přichystal motocyklista soupeři, který ho shodil při závodech v Indonésii. Při dalším průjezdu si na rivala počkal a hodil mu pod kola pytel sloužící původně jako zábrana...
Nečekané překážky se stavěly do cesty ovšem i cyklistům. Na Tour de France se tak náhle museli potýkat i s letícím slunečníkem...
O divoké okamžiky nebyla v cyklistickém pelotonu vůbec nouze. Čínský cyklista Wang Sin dával členům doprovodu švýcarské reprezentace vinu za svůj pád v závodě Kolem Chaj-nanu, proto se do nich pustil pěstmi i kopanci. Dokonce si došel do kufru auta pro velkou pumpičku, až v té chvíli jeho řádění zarazila policie. Teď si dva roky nezazávodí.
Foto: Twitter
Sport Sport
31. 12. 2017 11:02
Nejen krásné góly, rafinované přihrávky a pestré údery. Sportovní rok 2017 přinesl i spoustu bizarních situací. Připomeňte si ty nejzajímavější z nich.
 

Právě se děje

před 1 hodinou

Hodnota veřejných zakázek loni stoupla na 715 miliard korun

Hodnota veřejných zakázek loni meziročně vzrostla o 5,5 procenta na 715 miliard korun. Její podíl na HDP meziročně vzrostl o 0,87 procentního bodu na 12,65 procenta. Vyplývá to z výroční zprávy ministerstva pro místní rozvoj (MMR), kterou v pondělí projedná vláda.

"Ačkoliv byl ekonomický vývoj České republiky v roce 2020 negativně poznamenán epidemií covidu-19, samotný rozsah trhu veřejných zakázek významně zasažen nebyl. Jde zřejmě o důsledek faktu, že výdaje na nákupy od externích subjektů byly ve veřejných rozpočtech naplánovány na podzim 2019. Tedy ještě v situaci, kdy žádná epidemie v České republice nebyla a ani nebyla předpokládána," uvádí MMR ve své zprávě.

Zdroj: ČTK
Další zprávy