Parádní velikonoční žertík. Boxera nachytala přítelkyně, na vajíčko ho přešla chuť

Rudolf Černík Rudolf Černík
15. 4. 2020 17:13
Příště už si dá Charlie Edwards na Velikonoce pořádný pozor, do čeho se zakousne. Boxerského mistra světa o letošních svátcích parádně nachytala jeho přítelkyně.
Charlie Edwards v ringu při loňském duelu s Cesarem Martinezem Aguilarem v londýnské O2 Areně
Charlie Edwards v ringu při loňském duelu s Cesarem Martinezem Aguilarem v londýnské O2 Areně | Foto: Reuters

Kristin Winnergardová si dala pořádnou práci, aby svému milému nachystala velikonoční překvapení. Obyčejné vajíčko obalila v čokoládě, pečlivě nazdobila a obdarovala jím svého milého.

Šampion v muší váze organizace WBC se do něj s chutí zakousl - a nevěřil vlastním chuťovým buňkám, když místo lahodné pochoutky ucítil syrové vejce. Jeho reakci navíc populární fitness trenérka natočila a umístila na sociální sítě.

Žertík Kristin Winnegardové:

"Dosud jsem si myslel, že jsi roztomilá. Teď začíná válka," napsal 27letý rohovník. Jeho protiúder byl ovšem o poznání méně originální. Do kafe nasypal švédské krásce místo cukru sůl…

Boxerova pomsta:

 

Právě se děje

před 27 minutami

Anderson, Ozon, McQueen. Festival v Cannes zveřejnil výběr filmů pro letošní ročník

Nové filmy amerického režiséra Wese Andersona, francouzského Françoise Ozona či britského Steva McQueena jsou součástí oficiálního výběru 56 snímků pro letošní ročník mezinárodního filmového festivalu v Cannes. Filmový svátek se letos v květnu nekonal kvůli koronavirové pandemii, pro snímky je ale zařazení na jeho program prestižním oceněním, uvedla agentura AFP. Žádný český film se do výběru neprobojoval.

Na seznamu oficiálního výběru se nachází Andersonův film The French Dispatch (Francouzská spojka), Ozonův Eté 85 (Léto 85), britský filmař Steve McQueen má ve výběru snímky hned dva - Lovers Rock (Skála milenců) a Mangrove (Mangrovník).

Žádný český film v letošním oficiálním výběru festivalu nefiguruje. Ze zemí střední a východní Evropy zde mají své zástupce pouze Litva (film Soumrak režiséra Šarunase Bartase) a Bulharsko (snímek Únor od režiséra Kamena Kaleva).

Zdroj: ČTK
před 1 hodinou

Policista, který zabil George Floyda, bude obviněn z vraždy druhého stupně

Generální prokurátor Minnesoty Keith Ellison zvýší obvinění bělošského policisty Dereka Chauvina z vraždy neozbrojeného černocha George Floyda z třetího na druhý stupeň, za což mu hrozí delší vězení. Vznesena budou obvinění také proti třem dalším policistům, kteří byli na místě a kteří po incidentu dostali výpověď. Informoval o tom dnes americký list Star Tribune.

Šestačtyřicetiletý Floyd zemřel poté, co mu Chauvin skoro devět minut 25. května při zatýkání klečel na krku. Nahrávka incidentu obletěla celý svět a v USA spustila vlnu protestů proti rasově motivované policejní brutalitě, které v místech provázelo rabování a vandalismus.

Čtyřiačtyřicetiletý Chauvin dostal minulý týden výpověď a byl obviněn z vraždy třetího stupně a zabití druhého stupně. Nyní ho prokurátor podle tisku chce obvinit z vraždy druhého stupně, za kterou by mohl dostat až 40 let za mřížemi, což je o 15 víc než maximální trest za vraždu třetího stupně.

Zdroj: ČTK
Další zprávy