Pančochová se bude vdávat. Přítelkyni požádala o ruku na vulkánu při západu slunce

mih mih
24. 7. 2019 16:26
Byla to velká romantika. Česká snowboardistka Šárka Pančochová se v úterý zasnoubila s dvaatřicetiletou Američankou Kaileen Lareeovou. O ruku ji požádala na oregonském vulkánu Mount Hood při západu slunce.
Video: Youtube.com

Osmadvacetiletá česká reprezentantka přiznala lesbickou orientaci před dvěma lety a na sociálních sítích se za vztah s Lareeovou rozhodně nestydí. Američanka je rozvedená a má malou dcerku Khaylu.

"Jsem velmi hrdá, že můžu oznámit, že řekla ANO!!! Je to velmi vzrušující. Tato osoba je v mém životě a nemůžu uvěřit, že jsem ji vůbec našla. Dnes a denně mě dělá lepším člověkem svou laskavostí a štědrostí. Moc ji miluju. A přeju si strávit zbytek svého života s ní," napsala na instagram Pančochová.

Žádost o ruku pečlivě naplánovala, předání prstýnku při západu slunce si dokonce natočila. "Jsem pyšná, že můžu říct z celého srdce ano.. Jsem navždy tvá," dodala Lareeová.

Také Američanka jezdí na snowboardu a především se věnuje wakesurfingu. Se svou partnerkou často točí vlogy z různých cest za surfingem. 

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 1 hodinou

Pirát Marcel Kolaja byl zvolen kvestorem Evropského parlamentu

Pirátský europoslanec Marcel Kolaja, který je členem evropské frakce zelených, byl zvolen kvestorem Evropského parlamentu (EP). Ve druhém kole získal 344 hlasů z 668 platných. Kolaja byl v první polovině pětiletého volebního období místopředsedou EP, z obhajoby funkce ale ve středu "z taktických důvodů" po druhém kole odstoupil.

Pět kvestorů spolu s předsedou a 14 místopředsedy tvoří vedení EP. Kvestoři jsou většinou pověřeni administrativními a finančními záležitostmi týkajícími se přímo poslanců a chodu parlamentu, jsou členy předsednictva s poradním hlasem.

Ve středu si EP zvolil za předsedkyni maltskou lidoveckou političku Robertu Metsolaovou. Post místopředsedkyně obhájila Češka Dita Charanzová, zvolená za hnutí ANO.

Zdroj: ČTK
Další zprávy