Odvážná Pančochová nemá zábrany. Se snoubenkou jezdily po lese na kole nahé

Sport Sport
29. 8. 2019 12:13
Že se snowboardistka Šárka Pančochová rozhodně nestydí, už několikrát dokázala. Tentokrát má za sebou další kousek. Se snoubenkou Kaileen Lareeovou jezdily v americkém Oregonu po lese nahé. Mohla za to sázka.
Odvážná Pančochová nemá zábrany. Se snoubenkou jezdily po lese na kole nahé | Video: YouTube/Šárka Pančochová

Česká akrobatická snowboardistka v minulosti sdílela příspěvek, jak si v přírodě odskočila na malou nebo jak jezdila po svahu jen ve spodním prádle. 

Tentokrát jezdila do půl těla nahá po americkém Oregonu. Její přítelkyně se s ní vsadila, že nedokáže v lese přejet jeden z kořenů, aniž by se nezadrhla řetězem. Pančochová sázku vyhrála, kolo bez problémů přejelo a Lareeová se musela vysvléct. Po pár kilometrech se ale přidala i její partnerka.

Jejich společný vlog je tak nyní hitem sociálních sítí.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 10 minutami

Schodek letošního státního rozpočtu bude kolem 400 miliard Kč, řekla Schillerová

Schodek státního rozpočtu za celý letošní rok bude zřejmě kolem 400 miliard Kč, řekla v neděli v pořadu České televize Otázky Václava Moravce ministryně financí Alena Schillerová (za ANO). Deficit by tak byl vyšší než vloni, ale menší proti plánu. Původně plánovaný letošní schodek činil 500 miliard Kč. Na příští rok ministerstvo financí (MF) navrhuje schodek 376,6 miliardy Kč.

Podle Schillerové od května postupně tempo růstu schodku klesá, podle jejího odhadu by tak konečný deficit měl být kolem 400 miliard Kč. "Roli ale ještě sehrají především investice," dodala ministryně.

Deficit státního rozpočtu tak bude zřejmě vyšší než vloni. Tehdy stát hospodařil podle nedávno schváleného závěrečného účtu se schodkem 367,4 miliardy korun. Sněmovna původně schválila schodek 40 miliard, ale postupně ho kvůli dopadům pandemie zvýšila až na 500 miliard korun.

Letošní schodek rozpočtu by se podle předpokladů ministryně měl ve zbývající části roku zvýšit asi o 100 miliard Kč, ke konci srpna podle údajů MF činil 298,1 miliardy korun. Šlo o nejhorší srpnový výsledek od vzniku ČR. Loni ke konci srpna byl schodek 230,3 miliardy korun miliardy Kč.

Zdroj: ČTK
Další zprávy