"Dejte mi pořádného soupeře." Vémola dominoval, Pudilová zápasila v emocích

Karlos Vémola po vítězství nad Václavem Mikuláškem.
Sobotní galavečer v Brně, to však nebyly jen zápasy Vémoly a Pudilové. Slovák Samuel "Pirát" Krištovič porazil Poláka Mateusze Strzelczyka v druhém kole TKO. "Pirát" byl 488 dní bez zápasu MMA.
Filip Macek se měřil s Jerrym Kvarnströmem.
Tato Primera porazil Andreje Kalašníka na body. Šlo o překvapení večera.
Matúš Juráček zdolal Jana Širokého ve třetím kole TKO, kdy rozhodčí trochu necitlivě předčasně ukončil zápas.
Foto: Oktagon MMA
Oktagon MMA, Dalibor Sosna
6. 12. 2020 17:44
Hlavními hvězdami sobotního galavečera organizace Oktagon v Brně byli Karlos Vémola a Lucie Pudilová. Oba bojovníci MMA své zápasy zvládli vítězně. Podívejte se na fotografie nejen z nich.
 

Právě se děje

před 28 minutami

Senát USA odmítl námitku, že soudit Trumpa po odchodu z funkce je protiústavní. Podle AP se ale ukázalo, že úspěch ústavní žaloby je nepravděpodobný

Zdroj: ČTK
před 2 hodinami

Federální soudce zakázal vládě USA vymáhat 100denní moratorium na deportace, které po inauguraci Joea Bidena nařídilo ministerstvo vnitřní bezpečnosti

Federální soudce zakázal americké vládě vymáhat 100denní moratorium na deportace, které po inauguraci nového prezidenta Joea Bidena nařídilo ministerstvo vnitřní bezpečnosti. Příkaz soudce Drewa Tiptona novou politiku blokuje na 14 dní, přičemž se vztahuje na celé americké území. Podle agentury Reuters se očekává, že vláda se proti verdiktu odvolá. Vydáním dočasného zákazu soudce vyhověl státu Texas, který v pátek federální vládu kvůli pozastavení deportací zažaloval. Moratorium se týká většiny deportací a je klíčovou součástí Bidenovy imigrační politiky, píše agentura AP.

Zdroj: ČTK
Další zprávy