Odměna nebyla nijak super, tvrdí bijec Végh o výdělku za senzační skolení Vémoly

Sport Sport
15. 11. 2019 15:44
Vychutnává si chvíle slávy. Slovenský zápasník MMA Atilla Végh o víkendu v Zápase století překvapil vyprodanou O2 Arenu v Praze bleskovým vítězstvím nad českým bijcem Karlosem Vémolou a v rozhovoru pro slovenský server Šport24.sk prohlásil: "Odměna za utkání nebyla nijak super." Co Slovák v interview také řekl?
Slovák Attila Végh se stal vítězem souboje s Karlosem Vémolou (na snímku) o nejlepšího česko-slovenského bojovníka MMA scény
Video: O2 TV Sport

O Vémolovi a o tom, zda by s ním šel na pivo

Já jsem člověk, který nemá problém s nikým, šel bych s každým. Jsem nekonfliktní typ, vždy pozitivně naladěný, a takové lidi mám sám rád. Proti Karlosovi nic nemám. Ty provokace a divadélka před zápasem, co dělal, k němu prostě patří. Respektoval jsem ho. To, co říkal, jsem pouštěl jedním uchem dovnitř a druhým ven. Klidně s ním půjdu na pivo a promluvíme si o tom, jak si v kleci ustlal. Udělali jsme si z toho oba legraci a šli dál.

 

Právě se děje

před 7 hodinami

Trump nařídil stáhnout většinu amerických vojáků ze Somálska

Americký prezident Donald Trump nařídil stáhnout většinu amerických vojáků ze Somálska, oznámil Pentagon. Spojené státy mají v této africké zemi zhruba 700 vojáků. Jejich úkolem je pomáhat místní armádě porazit radikály ze skupiny Šabáb, která je napojená na mezinárodní teroristickou síť Al-Káida. Misi v Somálsku se ve Spojených státech velké pozornosti nedostává, přestože je klíčovým pilířem globálních snah Pentagonu porazit Al-Káidu.

Možné důsledky stažení amerických vojáků ze Somálska se Pentagon podle agentury Reuters v prohlášení snaží zlehčit. Experti však dlouhodobě varují, že stažení těchto sil může vést k vážnému zhoršení bezpečnostní situace v africké zemi. Pentagon uvedl, že snížení počtu vojáků nepředstavuje změnu americké pozice. 

Rozhodnutí šéfa Bílého domu Reuters označil za součást širšího Trumpova záměru snížit počty amerických vojáků na zahraničních misích před tím, než v lednu 2021 opustí Bílý dům. Snížit se má také počet amerických vojáků v Iráku a Afghánistánu.

Další zprávy