Nymburk vyhrál v basketbalové Lize mistrů důležitý duel s Ostende

Aktualizováno 14. 11. 2017 22:17
Nymburští basketbalisté vyhráli v 6. kole Ligy mistrů nad Ostende 86:72 a připsali si důležité vítězství nad jedním ze soupeřů v boj o postup ze skupiny D. Svou bilanci v soutěži vyrovnali na tři výhry a tři porážky. Lepší jsou ve skupině jen Besiktas a Nanterre. Nymburk čelil výzvě v podobě silných pivotů Ostende, kteří v úvodu zápasu dělali domácí obraně problémy a belgický celek získal vedení až o sedm bodů. Svěřenci trenéra Orena Amiela si ale postupně na hru soupeře zvykli a od druhé čtvrtiny už měli zápas pod kontrolou. Velkou zásluhu na tom měl Boris Barač, který hrál svůj nejlepší zápas v soutěži a za prvních osm minut na hřišti dal 11 bodů.