Nymburk v Lize mistrů vydřel v Bonnu výhru po prodloužení

24. 10. 2017 22:32
Basketbalisté Nymburka ve 3. kole Ligy mistrů vydřeli výhru 89:87 po prodloužení na palubovce bundesligového Bonnu a připsali si druhé vítězství v soutěži. V utkání několikrát přišli o nadějné vedení, ale nakonec důležitý úspěch vybojovali díky nájezdu Eugena Lawrence sedm vteřin před koncem pětiminutového prodloužení. V neúplné tabulce skupiny D jsou na druhém místě za Besiktasem, který přivítají za týden. Skvělý zápas hrál veterán Petr Benda, se kterým si domácí nevěděli rady. Pětatřicetiletý pivot zaznamenal 24 bodů a vytvořil si osobní maximum v soutěži. Lawrence vítěznou střelou korunoval výborný výkon, při němž mu jen těsně unikl ceněný triple double.