Nurmagomedov za běsnění zaplatí mastnou pokutu, trest stihl i McGregora

Sport Sport
30. 1. 2019 8:14
Conor McGregor a Chabib Nurmagomedov se dozvěděli tresty za ošklivou dohru vzájemného zápasu, který se odehrál v říjnu loňského roku.
Conor McGregor a Chabib Nurmagomedov v ringu
Conor McGregor a Chabib Nurmagomedov v ringu | Foto: ČTK

Dagestánský bojovník, který duel v Las Vegas díky škrcení ve čtvrtém kole vyhrál, bezprostředně po ukončení zápasu napadl člena McGregorova týmu a pustil se i do potyčky s diváky. Kvůli tomu se nesmí účastnit akcí UFC devět měsíců a disciplinární komisi v Nevadě zaplatí pokutu půl milionu dolarů (přes 11 milionů korun).

Společně s ním byli potrestáni i další členové Nurmagomedovova týmu, kteří se zapojili do konfliktu se členy McGregorovy skupiny. Napaden byl přitom i sám McGregor, jenž po ukončení zápasu zprvu jen vyčerpaně seděl na podlaze bojiště. Dva útočníci tak nesmí do ringu rok a zaplatí desítky tisíc dolarů na pokutách.

Ani irský bojovník, který se nakonec s útočníky pustil do křížku, neunikl trestu od disciplinární komise. Za zapojení do rvačky zaplatí 50 000 dolarů a nesmí se zúčastnit zápasu po dobu šesti měsíců (od data předchozího zápasu). 

Připomeňte si běsnění po zápase na videu: 

 

Právě se děje

před 2 hodinami

Americký prezident Donald Trump prohlásil, že opustí Bílý dům, pokud sbor volitelů zvolí novým prezidentem demokrata Joea Bidena

Zdroj: ČTK
Další zprávy