FOTO Pozor na prso o přestávce. Hraje se slavný Super Bowl

Hlavní hvězdou přestávkového programu bude slavná zpěvačka Beyoncé. Ale Super Bowl nabízí také krásné roztleskávačky, vynalézavé fanoušky a ostré hochy v chráničích. Přesvědčte se o tom sami.
O největší skandál v historii Super Bowlu se v roe 2004 postarali Justin Timberlake a 
Janet Jackson. Americký zpěvák prý náhodou na půl vteřiny odhalil ňadro své kolegyně...
...ta měla - jistě také úplnou náhodou - bradavku zakrytou lesklým šperkem. Od té doby jde přímý přenos ze Super Bowlu do světa s pěti vteřinovým zpoždění tak, aby se další vylomeniny nedostaly před oči ctnostné a mravné mládeže
Loni byla hlavní hvězdou Madonna. Píseň "Give Me All Your Luvin'" si zazpívala s Nicki Minaj...
...ale samozřejmě nemohla chybět ani sólová show nestárnoucí Američanky.
Foto: PR Konektor
Reuters Sport Reuters, Sport
1. 2. 2013 0:00
V noci z neděle na pondělí zastaví Amerika dech, aby sledovala finále profesionální ligy amerického fotbalu NFL.

New Orleans - V noci z neděle na pondělí zastaví Amerika dech, aby sledovala finále profesionální ligy amerického fotbalu NFL. V New Orelans se utkají týmy Baltimore Ravens a San Francisco 49ers. Podívejte se na velkou galerii, která vám přiblíží, co všechno americký fotbal nabízí, a připomene největší skandál z roku 2004.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 2 minutami

Provoz na trati mezi Berounem a Prahou zastavil požár vlaku ve stanici Karlštejn

Provoz na trati mezi Berounem a Prahou v úterý ráno zastavil požár vlaku ve stanici Karlštejn. Událost se obešla bez zranění, hasiči mají požár pod kontrolou. Ráno likvidovali také požár nákladního vagonu v Dolních Beřkovicích na Mělnicku, tam už byl provoz obnoven, řekl mluvčí středočeských hasičů Jan Sýkora.

Událost v Karlštejně byla hlášena před 8:00. "Jednalo se o požár vagonu rychlíku společnosti Arriva. Všichni cestující byli evakuovaní, provoz byl na trati byl v obou směrech uzavřen," uvedl Sýkora. Podle Správy železnic šlo o požár motorové jednotky.

Zdroj: ČTK / BBC News
před 9 minutami

Počet turistů v Česku za 2. čtvrtletí stále nedosáhl předcovidových čísel

V hotelech, penzionech a kempech v Česku se ve 2. čtvrtletí letošního roku ubytovalo pět milionů turistů. Období před covidem se počet hostů nevyrovnal, ve druhém kvartále roku 2019 přijelo do hromadných ubytovacích zařízení v ČR téměř 5,8 milionu hostů a o rok dříve téměř 5,5 milionu. Ve srovnání se stejným obdobím loňského roku letošní údaj představuje nárůst o 229 procent. Vyplývá to z údajů, které dnes zveřejnil Český statistický úřad (ČSÚ).

Počet přenocování hostů stoupl v letošním 2. čtvrtletí na 12 milionů nocí. Meziročně byl vyšší o 190 procent.

"Výkony ubytovacích zařízení v letošním 2. čtvrtletí ještě nedosáhly objemů před pandemií. Stále chybí zahraniční hosté, kterých se ubytovalo jen 65 procent v porovnání s rokem 2019. Zatímco návštěvnost domácích hostů výsledky 2. čtvrtletí 2019 již překonala," uvedl vedoucí oddělení statistiky cestovního ruchu a životního prostředí ČSÚ Pavel Vančura.

Zdroj: ČTK
Další zprávy