Boural, když utíkal před manželkou, byl závislý na lécích. Woodsovy trable pokračují

Boural, když utíkal před manželkou, byl závislý na lécích. Woodsovy trable pokračují
V úterý večer otřásla sportovním světem zpráva o vážné autonehodě legendárního amerického golfisty Tigera Woodse v Los Angeles.
Ve vysoké rychlosti nezvládl řízení, převrátil vůz na střechu a ze zničeného auta ho museli záchranáři vystříhávat.
Woodsův tým později na Twitteru zveřejnil informaci, že golfista má za sebou dlouhou operaci pravé dolní končetiny soustředěnou na oblast holenní a lýtkové kosti, kde měl otevřenou zlomeninu, nohu a kotník.
To ale zdaleka nejsou výjimečné trable amerického golfisty, který vlétl na profesionální dráhu už před čtvrt stoletím. Od té doby prošel různými peripetiemi, za kterými stála i rychlá cesta ke slávě.
Foto: Reuters
mih mih
24. 2. 2021 19:55
Golfista Tiger Woods měl v úterý vážnou dopravní nehodu v Los Angeles. Za sebou už má ale řadu dalších životních peripetií.
 

Právě se děje

Aktualizováno před 1 hodinou

Merkelová a Biden vyzvali Rusko, aby stáhlo vojáky od ukrajinských hranic

Německá kancléřka Angela Merkelová a americký prezident Joe Biden ve středu vyzvali Rusko, aby stáhlo své vojáky od ukrajinských hranic a snížilo tak napětí v regionu. Uvedl to mluvčí německé vlády. Americký ministr obrany Lloyd Austin uvedl, že Spojené státy chtějí nadále Ukrajině poskytovat materiální pomoc, píše agentura Reuters.

Vyhrocenou situaci mezi Ruskem a Ukrajinou ve středu Biden a Merkelová probrali při telefonickém hovoru. "Kancléřka a prezident se shodli, že by Rusko mělo snížit počty armádních sil, aby situaci uklidnilo," uvedl mluvčí německého kabinetu Steffen Seibert.

Rusko na východě Ukrajiny v oblastech ovládaných proruskými separatisty a na Krymu v poslední době shromáždilo velké armádní síly. Kyjev varuje, že soustřeďování ruských vojsk u hranic s Ukrajinou znamená riziko ruské ozbrojené agrese, Moskva se však brání, že jen chrání svou bezpečnost. Při obnovených bojích zemřelo podle ukrajinské strany několik vojáků.

Austin, který je společně se šéfem americké diplomacie Antonym Blinkenem v Bruselu, dnes na tiskové konferenci prohlásil, že Washington je připraven Ukrajině pomoci se bránit.

Zdroj: ČTK
Další zprávy