Neskutečný debut syna boxerské legendy. Soupeře zničil za šestnáct vteřin

Sport Sport
5. 11. 2019 7:45
Evander Holyfield, jeden z nejslavnějších boxerů historie, může být pyšný. Jeho syn Evan bravurně zvládl debut v profesionálním ringu.
Evan Holyfield slaví vítězství při svém profesionálním debutu
Evan Holyfield slaví vítězství při svém profesionálním debutu | Foto: Reuters

Evander Holyfield, kterého proslavil především souboj, v němž mu Mike Tyson ukousl kus ucha, má v rodině zdatného nástupce. Jeho syn Evan se ve dvaadvaceti letech postavil mezi provazy k profesionálnímu debutu.

Duel proti Nicku Winsteadovi trval v Las Vegas jen šestnáct vteřin. Mladý Holyfield totiž od úvodního gongu zasypal protivníka smrští tvrdých ran. O rok mladší Američan jim vůbec nebyl schopen čelit a brzy šel k zemi. Rozhodčí vzápětí duel technickým k.o. ukončil.

Podívejte se, jak Evan Holyfield složil soupeře:

Evan Holyfield přestoupil k profesionálům po více než osmdesáti odboxovaných amatérských zápasech, smlouvu podepsal se stejnou agenturou, která zastupovala i jeho otce. Ten si získal přezdívku The Real Deal (Skutečná dohoda), protože ho jako mistra světa uznávaly všechny konkurenční asociace.

Rozhodčí po šestnácti vteřinách nenechal pokračovat souboj, v němž Evan Holyfield poslal k zemi Nicka Winsteada
Rozhodčí po šestnácti vteřinách nenechal pokračovat souboj, v němž Evan Holyfield poslal k zemi Nicka Winsteada | Foto: Reuters
 

Právě se děje

Další zprávy