Nejlepší tweety roku. Váchův úlet i Jágrův pesimismus

Lukáš Vácha byl letos z českých sportovců na sociálních sítích nejkontroverznější.
Tímto výrazem se zaskvěl po říjnovém zápase Evropské ligy na hřišti Slovanu Bratislava Lukáš Vácha. I když svůj tweet později smazal, zakrýt se mu podporu fanouškům, kteří devastovali stadion Na Pasienkách, nepodařilo.
Václav Pilař to pak od Váchy schytal po ligovém zápase mezi Plzní a Bohemians 1905, po faulu na nějž se pískal pokutový kop. Tentokrát Vácha svůj vzkaz na Twitteru ponechal, i trenér reprezentace Pavel Vrba navíc přiznal, že ho nezajímá, co si jeho svěřenci na Twitteru vzkazují, důležité prý pro něj je, jak spolu komunikují v kabině.
Vavřinec Hradilek jasně vzkázal Miloši Zemanovi, co si myslí o jeho přimknutí k ruské a čínské vládě, který poté Zeman završil svým proslovem v Hovorech z Lán.
Často posílá na své účty i fotografie ze svého aktuálního místa pobytu.
Foto: Milan Kammermayer
Jaroslav  Šindelář Jaroslav Šindelář
28. 12. 2014 13:23
Podívejte se na nejlepší tweety a vzkazy na facebookových profilech roku 2014.

Praha - Lukáš Vácha a jeho podpora sparťanských fanoušků po jejich řádění na hřišti Slovanu Bratislava či jeho vzkaz spoluhráči z české reprezentace Václavu Pilařovi, že příliš často létá vzduchem.

Vzkaz Vavřince Hradilka prezidentovi Miloši Zemanovi po jeho proslovu v Lánech, kterého nepřímo podpořil někdejší šachový mistr světa Garry Kasparov. Nebo vzkazy vůbec nejaktivnějších českých sportovců na Twitteru a Facebooku Tomáše Berdycha a Jaromíra Jágra.

Podívejte se na nejlepší tweety a vzkazy na facebookových profilech roku 2014.

 

Právě se děje

před 21 minutami

Očkování v USA jde rychle, Universal odkládá premiéru filmu Rychle a zběsile 9 už jen o měsíc

Jen o měsíc odkládá filmové studio Universal velkorozpočtový snímek Rychle a zběsile 9, který měl také do českých kin dorazit koncem května. Nově se s premiérou počítá na 25. června, píše agentura Reuters. Podle ní se hollywoodská firma vlastněná nadnárodním konglomerátem Comcast snaží vytipovat dobu, kdy se do biografů bude moci vrátit co nejvíce lidí, aby z prodeje vstupenek zaplatila náklady. Snímek měl rozpočet přes 200 milionů dolarů, v přepočtu 4,4 miliardy korun.

Universal film odložil jen o měsíc. Podle Reuters to dokazuje, že studio vkládá naděje do rychlého průběhu očkování v USA a Kanadě, které společně tvoří největší filmový trh světa. V New Yorku se sítě biografů AMC, Cineworld či Cinemark po roční pauze způsobené pandemií znovu otevřely tento pátek. Provozovatelé doufají, že v lukrativní letní sezóně už na velkorozpočtové filmy jako Rychle a zběsile 9 přitáhnou opět davy nyní již naočkovaných diváků. Jako první má do kin 7. května zamířit Black Widow, ve které stejnojmennou superhrdinku hraje Scarlett Johanssonová.

Zdroj: Reuters
Další zprávy