Střelec roku trefil 70 zápasů, remíza klokanů odvála miliony. Projděte si tikety roku

Místy to byl docela fičák. Třeba když sázkař vsadil na jeden tiket 70 zápasů s minimálními kurzy. A vyhrál.
Tady vidíte začátek asi nejdelšího tiketu, který byl během roku 2018 vsazen u společnosti Fortuna. Čítá 70 položek sice s naprosto minimální kurzy, ale i v těchto případech se stává, že jeden z nich nevyjde. V tomto případě ale k žádné senzaci nedošlo a sázkař bral při celkovém kurzu 57,84:1 a sázce 260 korun celkem 15 038 korun.
Jak si dojít pro pět milionů na vánoční dárky ukazuje tento tiket ze začátku prosince. Stačilo vsadit osm zápasů za 800 korun, což při kurzu 6231:1 znamenalo výhru 4 984 856 korun.
Naopak v tomto případě se bohaté Vánoce nekonaly. Tipér vsadil 23 zápasů, včetně několika poměrně složitějších, a sahal při stokorunové sázce po 2,8 milionech.  To by ale v Ďolíčku musely Bohemians s Libercem každý vstřelit gól - a to se nestalo, zápas skončil remízou 0:0.
Ani v tomto případě se nakonec erupce radosti nekonala. 1,4 milionu za 150 korun vsazených na tiketu s 21 zápasy přitom bylo blízko. Osudovým se ale stal duel chorvatské ligy mezi Goricou a Rijekou.
Foto: Reuters
yac yac
21. 12. 2018 19:00
Nejdelší plachta, největší střelec i smolař roku. Podívejte se na ty nejzajímavější sportovní tikety roku 2018.

Poznámka: Všechny tikety v přehledu poskytla sázková společnost Fortuna, jednička trhu Tipsport nakonec své nejzajímavější tikety roku nedodal. 

 

Právě se děje

před 57 minutami

Klicperovo divadlo muselo zrušit premiéru komedie Woodyho Allena kvůli autorským právům

Klicperovo divadlo v Hradci Králové muselo na poslední chvíli zrušit sobotní premiéru komedie Woodyho Allena Spáči kvůli neschváleným autorským právům k adaptaci hry, řekl mluvčí divadla Martin Sedláček. "Autorská práva jsou zatím v řešení. Tím, že vzniká úplně nová adaptace, musí se schvalovat. Některé věci vznikají přímo při zkoušení," uvedl Sedláček.

Divadlo informaci zveřejnilo krátce před představením a kromě premiéry odložilo i první reprízu naplánovanou na 21. října. Původně filmovou komedie z roku 1973, kde hlavní role zahráli Woody Allen a Diane Keatonová, adaptovali pro divadlo Adam Skala a Martin Satoranský. Prvně jmenovaný se ujal i režie.

Zdroj: ČTK
Další zprávy