Nejlépe placení sportovci: V čele Mayweather, Češi chybí

Podívejte se na elitní desítku nejlépe placených sportovců světa, kterou sestavil časopis Forbes.
Americký boxer Floyd Mayweather je podle Forbesu nejlépe vydělávajícím sportovcem planety. Za uplynulý rok vydělal rekordních 300 milionů dolarů (7,25 miliardy korun), téměř trojnásobek částky, která mu zajistila prvenství loni.
Na druhém místě žebříčku ekonomického časopisu Forbes skončil se 160 miliony dolarů jeho poražený filipínský soupeř z květnového "zápasu století" Manny Pacquiao.
Na třetí místo klesl portugalský fotbalista Cristiano Ronaldo z Realu Madrid s téměř 80 miliony dolarů roční gáže.
Čtvrtý je jeho argentinský rival Lionel Messi z Barcelony, který si v roce 2014 vydělal 73,8 milionu dolarů.
Foto: Reuters
Sport Sport
11. 6. 2015 10:40
Podívejte se na elitní desítku nejlépe placených sportovců světa, kterou sestavil časopis Forbes.
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 1 hodinou

Tripartita se mimořádně sejde začátkem února, projedná nový návrh rozpočtu

Tripartita se v únoru mimořádně sejde kvůli novému návrhu státního rozpočtu. S odbory a zaměstnavateli budou pravidelně jednat také ekonomičtí ministři. Jejich pravidelné porady se obnoví. Po jednání tripartity to na tiskové konferenci řekl premiér Petr Fiala (ODS). Tripartita zasedla poprvé po nástupu nového kabinetu.

Původní verzi státního rozpočtu, kterou připravila ještě bývalá vláda Andreje Babiše (ANO), Fialův kabinet přepracovává. Plánovaný schodek 376 miliard korun chce dostat pod 300 miliard. Stát hospodaří nyní v rozpočtovém provizoriu.

Zdroj: ČTK
Další zprávy