Pomalované tváře, růžové brýle i skandál s polonahou výtržnicí. Tak se letos fandilo

Pomalované tváře, růžové brýle i skandál s polonahou výtržnicí. Tak se letos fandilo
Mezi kráskami se tradičně velké pozornosti těší Češky.
Francouzky svůj půvab umocňují barvami národní trikolóry.
I když české milovnice hokeje čekají na světovou medaili už sedm let, svému týmu dál neúnavně fandí.
Jsou ale divačky, jež se na sportovní akce chodí hlavně zviditelnit. Třeba jako tato výtržnice, která vběhla na hřiště během finále Ligy mistrů Tottenham - Liverpool.
Foto: Reuters
Sport Sport
25. 12. 2019 7:02
Prohlédněte si nejkrásnější i nejzvláštnější fanynky tak, jak byly v roce 2019 vidět v ochozech sportovních akcí po celém světě.
 

Právě se děje

před 3 minutami

Fotbalista Prijovič dostal na tři měsíce domácí vězení

Srbský fotbalista Aleksandar Prijovič byl odsouzen k tříměsíčnímu domácímu vězení za porušení opatření proti šíření koronaviru. Devětadvacetiletý útočník saúdskoarabského týmu Al Ittihád byl v pátek v podvečer zadržen s 19 dalšími lidmi při popíjení v baru v bělehradském hotelu.

Prijovič tím porušil zákaz sdružování většího počtu osob a omezení vycházení mezi pátou hodinou odpolední a pátou ranní. Během sobotního videosoudu v Bělehradu vinu přiznal a byl odsouzen k domácímu vězení na čtvrt roku.

Před Prijovičem se už proti nařízením provinil jiný srbský fotbalista Luka Jovič. Útočník Realu Madrid způsobil před dvěma týdny poprask tím, že opustil nařízenou karanténu po návratu ze Španělska a v Bělehradu slavil narozeniny své přítelkyně. Dvaadvacetiletý fotbalista se hájil tím, že nedostal přesné pokyny, jak se má v izolaci chovat.

Další zprávy