Rudé peklo v Liverpoolu či zjihlý Djokovič. Agentura zveřejnila nejlepší fotky roku

Rudé peklo v Liverpoolu či zjihlý Djokovič. Agentura zveřejnila nejlepší fotky roku
Pak ale přišel covid-19 a nejen sportovní svět se zastavil. Triatlonista Lloyd Bebbington během lockdownu trénoval doma v bazénu.
Ale zpátky k tomu, proč tato galerie vznikla - ke krásným sportovním snímkům z roku 2020. Nůžky Alirezy Jahanbakhshe z týmu Brighton & Hove Albion mířící na branku Chelsea.
Tříletý Merlin Coles sleduje dostihy z dráhy Royal Ascot v sedle svého koně Mr Glitter Sparkles.
Zvířený písek od kol Mini francouzského pilota Stéphane Peterhansela během Rallye Dakar.
Foto: Reuters
Reuters Sport Reuters, Sport
28. 12. 2020 13:56
Prohlédněte si nejhezčí sportovní fotografie roku 2020 tak, jak je vybrali editoři a fotografové renomované agentury Reuters.
 

Právě se děje

před 49 minutami

Senát USA odmítl námitku, že soudit Trumpa po odchodu z funkce je protiústavní. Podle AP se ale ukázalo, že úspěch ústavní žaloby je nepravděpodobný

Zdroj: ČTK
před 2 hodinami

Federální soudce zakázal vládě USA vymáhat 100denní moratorium na deportace, které po inauguraci Joea Bidena nařídilo ministerstvo vnitřní bezpečnosti

Federální soudce zakázal americké vládě vymáhat 100denní moratorium na deportace, které po inauguraci nového prezidenta Joea Bidena nařídilo ministerstvo vnitřní bezpečnosti. Příkaz soudce Drewa Tiptona novou politiku blokuje na 14 dní, přičemž se vztahuje na celé americké území. Podle agentury Reuters se očekává, že vláda se proti verdiktu odvolá. Vydáním dočasného zákazu soudce vyhověl státu Texas, který v pátek federální vládu kvůli pozastavení deportací zažaloval. Moratorium se týká většiny deportací a je klíčovou součástí Bidenovy imigrační politiky, píše agentura AP.

Zdroj: ČTK
Další zprávy