Domácí prokletí trvá. Na florbalisty zbyly před plnou O2 arenou zase jen "brambory"

Domácí medaile českým florbalistům na světovém šampionátu uniká. Tentokrát byli nad jejich síly hráči Švýcarska.
V duelu o třetí místo prohráli svěřenci trenéra Petriho Kettunena se Švýcarskem 2:4.
Zápas v O2 areně sledovala nejvyšší návštěva v historii, v hledišti bylo 16 112 diváků.
Švýcarská radost po zápase o bronz byla veliká.
Češi neuspěli se Švýcary v boji o bronz stejně jako na minulém šampionátu v roce 2016 v Rize.
Foto: Milan Kammermayer
Sport Milan Kammermayer, Sport
9. 12. 2018 16:29
Podívejte se na snímky z boje o třetí místo, v němž čeští florbalisté nestačili na výběr Švýcarska a skončili před svými fanoušky na MS bez cenných kovů.
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 9 hodinami

Merkelová podpořila na mítinku svého stranického kolegu Lascheta, varovala před levicovou vládou

Německá dosluhující kancléřka Angela Merkelová na mítinku ve Stralsundu osobně podpořila svého stranického kolegu z konzervativní unie CDU/CSU Armina Lascheta, který se chce po nedělních parlamentních volbách postavit do čela Německa. Ústředním tématem setkání s voliči, při kterém vydatně pršelo, bylo varování před levicovým obratem Německa, který by mohl nastat v případě vítězství sociálnědemokratického kandidáta Olafa Scholze.

"Budeme se muset vrátit k řádným financím," prohlásila Merkelová s tím, že Německo má nyní nadměrné výdaje kvůli následkům pandemie nemoci covid-19. Masivní podpora k udržení pracovních míst vedla k velkému zadlužení. Pokud by volby vyhrál Scholz a do vlády pozval vedle Zelených také postkomunistickou Levici, rozpočtové hospodaření by podle kancléřky do pořádku nedal.

Laschet před koalicí sociálních demokratů, Zelených a Levice varuje opakovaně, podle něho by to znamenalo politické zemětřesení. Před politickým obratem země doleva varoval i Michael Sack, konkurent sociálnědemokratické premiérky Meklenburska-Předního Pomořanska Manuely Schwesigové. V této spolkové zemi se v neděli vedle parlamentních voleb konají i zemské volby, do kterých konzervativce vede Sack.

Zdroj: ČTK
Další zprávy