Klidné Poodří i plot, kde začínala s volejbalem. Tohle je Ostravsko Báry Hermannové

yac yac - za podpory: Red Bull logo sponzorovaný obsah
10. 8. 2020 14:01
Plážová volejbalistka Barbora Hermannová pochází z Ostravska a její oblíbená místa najdete právě v tomto rázovitém regionu. Ve videoreportáži ukáže, kam si chodí vyčistit hlavu, plot, na kterém od dětství trénovala volejbalové údery, i psí boudu, v níž trávila se svými čtyřnohými miláčky dětství.
Moje místa: Bára Hermannová | Video: Red Bull

Po oblíbených místech Barbory Hermannové se můžete projít ve druhém díle seriálu Moje místo, který vznikl v dílně společnosti Red Bull.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Aktualizováno před 44 minutami

Moskevská burza se částečně otevřela některým zahraničním investorům

Moskevská burza se v pondělí částečně otevřela zahraničním investorům, kvůli válce na Ukrajině byla pro ně téměř šest měsíců uzavřena. Zatím je možné obchodovat jen s dluhopisy, a to pouze investorům ze zemí, které Moskva nepovažuje za nepřátelské. To znamená, že na moskevskou burzu stále nesmějí investoři ze zemí, které zatěžují ruskou ekonomiku sankcemi, informoval server BBC.

Rusko uzavřelo své trhy v únoru, aby omezilo odliv peněz ze země v době invaze na Ukrajinu. V březnu zahájilo postupné znovuotevírání, které bylo omezeno na dluhopisy vydané ruskou vládou.

V pátečním prohlášení moskevská burza uvedla, že znovu otevře trh s dluhopisy pro nerezidenty ze zemí, které nejsou vůči Rusku nepřátelské, a pro nerezidenty, kde jsou konečnými příjemci ruské právnické nebo fyzické osoby. Mezi tyto země patří pravděpodobně Čína a Turecko. Naopak mezi nepřátelské země, jejichž investoři mají nadále zákaz prodávat ruské cenné papíry, patří členové EU, Kanada či Japonsko. Na tuto skupinu loni připadlo 90 procent investic do Ruska.

Zdroj: ČTK
Další zprávy