Klidné Poodří i plot, kde začínala s volejbalem. Tohle je Ostravsko Báry Hermannové

yac redbull.cz, yac
10. 8. 2020 14:01
Plážová volejbalistka Barbora Hermannová pochází z Ostravska a její oblíbená místa najdete právě v tomto rázovitém regionu. Ve videoreportáži ukáže, kam si chodí vyčistit hlavu, plot, na kterém od dětství trénovala volejbalové údery, i psí boudu, v níž trávila se svými čtyřnohými miláčky dětství.
Moje místa: Bára Hermannová | Video: Red Bull

Po oblíbených místech Barbory Hermannové se můžete projít ve druhém díle seriálu Moje místo, který vznikl v dílně společnosti Red Bull.

 

Právě se děje

před 6 minutami

Do Ostravy přijede i hvězdná Muguruzaová

Dvojnásobná grandslamová vítězka Garbiňe Muguruzaová je další hvězdou, která by se měla představit na říjnovém halovém turnaji v Ostravě. Účast španělské tenistky, která v roce 2016 ovládla Roland Garros a rok nato Wimbledon, oznámili pořadatelé na sociálních sítích.

Bývala světová jednička a finalistka letošního Australian Open Muguruzaová doplnila ve startovním poli české hráčky Karolínu Plíškovou a Karolínu Muchovou.

J&T Banka Ostrava Open 2020 kategorie Premier se uskuteční s dotací 528.500 dolarů 19. až 25. října a přístup do Ostravar Areny mají mít i fanoušci. Organizátoři odhadují, že každý den by se mohlo dostat do haly až pět tisíc diváků.

Další zprávy