Dvě minuty a bylo po "Zápasu století". Tak Végh v kleci poslal k zemi Vémolu

Foto: ČTK
ČTK Sport ČTK, Sport
10. 11. 2019 0:17
Prohlédněte si fotografie ze sobotního česko-slovenského souboje v kleci před vyprodanou O2 arenou, v němž Attila Végh knokautoval Karlose Vémolu.
 

Právě se děje

před 8 minutami

Slovenští poslanci ukončili blokování jednání, sněmovna bude řešit sociální balíček

Obstrukce části slovenských poslanců, kteří v parlamentu na protest proti projednávání návrhů sociálních opatření dva dny blokovali řečnický pult, ve čtvrtek dopoledne skončila. Na programu mimořádné schůze sněmovny, jež se koná krátce před parlamentními volbami, je také hlasování o istanbulské úmluvě o potírání násilí na ženách.

Vláda premiéra Petera Pellegriniho minulý týden bez předchozí odborné diskuse schválila návrh zdvojnásobit od příštího roku sumu dětských přídavků a také zrušit dálniční známky. Již letos by se zase měla začít vyplácet 13. penze pro příjemce různých typů důchodů. Zmíněná opatření v hodnotě přes 800 milionů eur (20 miliard korun) ročně prosazují dvě ze tří vládních stran, a to Směr-sociální demokracie a Slovenská národní strana (SNS), jejichž popularita klesá. SNS nemá podle sondáží jisté setrvání ve sněmovně po volbách, které čekají Slováky 29. února.

Zdroj: ČTK
Další zprávy