Foto: Miss bikini a svaly jako z oceli. To byla EVLS Prague

Podívejte se na fotogalerii ze soutěže EVLS Prague Pro, která se v sobotu konala v Praze.
EVLS Prague Pro, podle organizátorů "největší bodybuildingová a fitness show v Evropě, se tento víkend v Praze konala už potřetí.
Letos byly vypsány tři soutěže, které nakonec opanovali Dennis Wolf (Pro Mens Open), India Paulino (Bikini Pro) a Flex Lewis (Pro Mens 212)
Tohle je šampionka ženské kategorie Pro Bikini India Paulino z USA.
"V Česku jsem poprvé a hrozně se mi tu líbilo," prohlásila vítězka po závodě, "fanoušci byli úžasní a porota přísná, takže jsem strašně ráda, že jsem vyhrála."
Foto: CPA Eduard Erben
Sport Eduard Erben, Sport
5. 10. 2014 10:01
Podívejte se na fotogalerii ze soutěže EVLS Prague Pro, která se v sobotu konala v Praze.
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 1 hodinou

Kateřina Šimáčková odchází z Ústavního soudu, bude novou soudkyní Evropského soudu pro lidská práva

Parlamentní shromáždění Rady Evropy v úterý zvolilo Kateřinu Šimáčkovou novou soudkyní Evropského soudu pro lidská práva ve Štrasburku. Šimáčková nahradí jiného českého soudce Aleše Pejchala, devítileté funkční období jí začne 1. listopadu. Dosud působila na Ústavním soudu.

Šimáčková získala 204 z 222 odevzdaných platných hlasů. Členové parlamentního shromáždění tak dali na doporučení poradního orgánu, jenž její kandidaturu podpořil minulý týden. Kromě Šimáčkové se o post soudce Evropského soudu pro lidská práva ucházeli za Česko také další dva nominovaní: soudce Nejvyššího soudu Pavel Simon a člen Nejvyššího správního soudu Tomáš Langášek.

Evropský soud pro lidská práva sídlí ve Štrasburku a zabývá se stížnostmi států, nevládních organizací či jednotlivců na porušení Evropské úmluvy o lidských právech. Zasedá v něm 47 soudců, jeden za každý členský stát Rady Evropy. Soud není institucí Evropské unie.

Zdroj: ČTK , Domácí
Další zprávy