Miliardář McGregor miluje luxusní auta i lodě. Podívejte se do jeho garáží a přístavu

Sport mar Sport, mar
19. 1. 2020 7:14
Bojovník MMA Connor McGregor poslední dobou září především na sociálních sítích. Dvaatřicetiletý Ir obdivuje všechno, co se dokáže rychle hýbat. Vlastní kolem desítky aut i jachtu na míru.

O svérázném bojovníkovi je známé, že má slabost pro všechny dopravní prostředky, které jsou buď velmi rychlé, nebo velmi luxusní.

 

Právě se děje

před 5 hodinami

Turecká palba v Idlibu zabila devět lidí na straně Damašku

Síly podporující režim syrského prezidenta Bašára Asada v pondělí přišly o devět bojovníků při tureckém ostřelování v provincii Idlib, kde se nachází poslední syrské pozice džihádistů a povstalců podporovaných Ankarou. Napsala to agentura AFP s odvoláním na Syrskou organizaci pro lidská práva (SOHR). Ofenziva vlády, kterou podporuje Rusko, na severozápadě Sýrie trvá bez přestávky od prosince.

Zdroj: ČTK
před 6 hodinami

Úřady rozbily síť pašeráků čínských anabolik, zatčeno bylo 21 Slováků

Bezpečnostní složky několika evropských zemí si v posledních dnech došláply na síť překupníků řízenou ze Slovenska, která v Evropě obchodovala se zakázanými anabolickými steroidy vyrobenými v Číně. Oznámila to dnes francouzská policie, která při více než dvouletém vyšetřování sehrála klíčovou roli. Francie byla hlavním odbytištěm nelegálních podpůrných látek, většinu podezřelých ovšem tvoří Slováci.

Zdroj: ČTK
Další zprávy