Kolocová se dočkala, poprvé bez Maki ovládla halový šampionát. Podívejte se

Víkendové počasí sice lákalo spíše k venkovním aktivitám, přesto se podle plánu v neděli uskutečnilo halové MČR žen v plážovém volejbalu. Podívejte se.
Kristýna Kolocová a Michala Kvapilová, letošní mistryně České republiky v plážovém volejbalu.
Kristýna Kolocová vyhrála tento turnaj poprvé od roku 2012, kdy ještě hrála s Markétou "Maki" Slukovou. Společně republikový halový šampionát ovládly také v roce 2008.
Kolocová si polepšila o jedno místo proti loňsku, kdy společně s Kristýnou Adamčíkovou ve finále podlehly Šárce Nakládalové a Haně Skalníkové.
Signály před servisem jsou populární jak mezi volejbalistkami, tak fanoušky.
Foto: Tomáš Liška
Sport Tomáš Liška, Sport
3. 4. 2017 14:02
Podívejte se na fotogalerii z nedělního halového šampionátu českých beachvolejbalistek, který ovládly Michala Kvapilová s Kristýnou Kolocovou.
 

Právě se děje

před 1 hodinou

Neymar věnoval milion dolarů na boj s koronavirem

Brazilská fotbalová hvězda Neymar věnoval milion dolarů (25,7 milionu korun) na boj s koronavirem v rodné zemi. Podle televizní stanice SBT částku rozdělil mezi brazilskou pobočku dětského fondu UNICEF a nadaci svého přítele televizního moderátora Luciana Hucka.

Podobně se nedávno zachoval i Neymarův spoluhráč z Paris St. Germain Kylian Mbappé, který věnoval významnou částku francouzské charitativní organizaci. Výše jeho příspěvku nebyla zveřejněna.

Neymar tráví období pandemie ve své vile v Mangaratibě ve státu Rio de Janeiro. V minulých dnech čelil kritice, že po příletu do Brazílie nedodržuje karanténu, když se ukázal s přáteli na beachvolejbalovém hřišti. Hráč však uvedl, že je v izolaci a stýká se jen s lidmi, kteří přijeli z Francie s ním.

Osmadvacetiletý Brazilec je třetím nejlépe vydělávajícím fotbalistou světa. Podle magazínu France Football si v této sezoně přijde na 95 milionů eur. Lépe jsou na tom jen Lionel Messi a Cristiano Ronaldo.

Zdroj: ČTK
Další zprávy