McGregor znovu v ráži. V baru dal pěstí muži, který se odmítl napít jeho whiskey

Sport Sport
17. 8. 2019 15:55
Irský bouřlivák Conor McGregor se zase ukázal. Slavný bojovník MMA udeřil v Dublinu staršího muže, který se odmítl napít jeho whiskey, a v říjnu se před soudem bude zpovídat z útočného napadení.
Conor McGregor se svou whiskey
Conor McGregor se svou whiskey | Foto: Reuters

K incidentu došlo v irském pubu The Marble Arch došlo už v dubnu, až nyní se o něm však dozvěděla veřejnost poté, co se objevil i záznam z průmyslové kamery.

Jednatřicetiletý McGregor, nejslavnější bojovník prestižní série UFC, na něm nalévá do tří sklenek whiskey své značky Proper Twelve a jednu nabízí staršímu prošedivělému muži. Ten však jeho nabídku na drink odmítá.

Podle svědectví zdroje, který citoval deník Irish Mirror, měl pozvaný McGregorovi odvětit: "Nechci pít tuhle sračku, nechci tvůj drink."

Na to McGregor, který v baru nestrávil ani deset minut, zareagoval tvrdou ranou levačkou do obličeje muže. Ten pak na jeho chování podal stížnost k dublinskému soudu.

Záběry incidentu z průmyslové kamery:

McGregorův incident v baru | Video: Youtube.com

Kontroverzní bojovník čelí obvinění z menšího napadení poté, co úřad prokurátora rozhodl, že k obvinění existuje dostatek důkazů. McGregor bude vyzván, aby se dostavil k soudu a hájil se. Pokud bude uznán vinným, bude muset za přestupek zaplatit pokutu.

Pro McGregora to není první střet se zákonem. K jeho "nejslavnějším" výstřelkům patří rozbití skel rudlem u autobusu, v němž seděl jeho soupeř, z dubna 2018. Byl za to odsouzen k pěti dnům veřejně prospěšných prací a k návštěvě kurzů, jak zvládat vztek.

Letos v březnu sebral a zničil mobilní telefon muži, který se s ním chtěl vyfotit v Miami. Ir byl obviněn z násilné loupeže, k soudu ale nedošlo poté, co se s napadeným mimosoudně vyrovnal.

Loni v listopadu přišel na půl roku o řidičský průkaz a zaplatil pokutu ve výši tisíc eur za to, že jel ve svém autě rychlostí 154 km/h v místech, kde je povolená stovka.

 

Právě se děje

před 7 minutami

O víkendu bude vystaven Kupkův rekordní obraz

Ve výstavní síni areálu zámku v Opočně je tento víkend možné prohlédnout si obraz Františka Kupky nazvaný Plochy příčné II. V květnu byl vydražen za 78 milionů korun, čímž přepsal rekordy českých aukcí. Královéhradecký kraj dvoudenní výstavu připravil ve spolupráci s opočenskou radnicí ke 148. výročí narození Františka Kupky a ke 100. narozeninám mecenášky umění Medy Mládkové. Plochy příčné II jsou jedním z nejdůležitějších Kupkových děl a ukázkou progresivního výtvarného jazyka, kterým autor předstihl vývoj světového malířství. Dílo namaloval ve Francii, v roce 1946 ho věnoval pražskému příteli za pomoc s retrospektivou v Mánesu. V roce 1968 bylo plátno součástí velké Kupkovy výstavy ve Valdštejnské jízdárně, pak se ale vytratilo z povědomí veřejnosti. Až do letošní aukce jej vlastnila rodina původního majitele.

Zdroj: ČTK
Další zprávy